Darba plāns 21. – 25. oktobris

Pedagogu darba laiks saskaņā ar individuālajiem darba grafikiem

Pirmdiena, 21. oktobris
10.00 KiVa komandas mācības Koknesē (J. Nīcgale, S. Fjodorova)
10.00 Aizkraukles novada skolu sākumskolas mācību jomas skolu koordinatoru sanāksme Aizkraukles novada vidusskolā (K. Dedela)
10.00 Aizkraukles novada latviešu valodas pedagogu profesionālās pilnveides kursi Aizkraukles novada vidusskolā (L. Avotiņa, S. Silirova, S. Stučka)
10.00 Aizkraukles novada skolu matemātikas mācību jomas pedagogu tiešsaistes sanāksme (I. Bērziņa, I. Luksa, A. Seikovska)
10.00 Aizkraukles novada skolu svešvalodu mācības jomas pedagogu sanāksme Aizkraukles novada vidusskolā (I. Bicāla, V. Fjodorova, Indra Ozoliņa)
10.00 Aizkraukles novada skolu vizuālās mākslas mācību jomas pedagogu seminārs Aizkraukles novada vidusskolā (I. Volane)
10.00 Aizkraukles novada skolu sociālās un pilsoniskās mācību jomas pedagogu seminārs Aizkraukles novada vidusskolā (M. Skrabutena)
Latvijas Okupācijas muzeja organizētie profesionālās pilnveides kursi pedagogiem “Pretošanās” (I. Krastiņa)

Otrdiena, 22. oktobris
8.30 Aizkraukles novada pašvaldības vadības, nodaļu vadītāju un iestāžu vadītāju iknedēļas sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
10.00 – 16.00 Profesionālās pilnveides kursi tiešsaistē “Psihiskās veselībpratības nozīme izglītības vidē” (I. Luksa, L. Ivanova, J. Nīcgale, S. Fjodorova)
10.30 – 12.00 Aizkraukles novada skolu plašākas skolēnu izglītības pieredzes jomas tiešsaistes sanāksme (J. Nīcgale)
10.00 Aizkraukles novada skolu IT mācību jomas pedagogu tiešsaistes sanāksme (V. Platgalve, I. Bērziņa, E. Valdberga)

Trešdiena, 23. oktobris
10.00-16.00 Bērnu tiesību aizsardzības kursi (I. Luksa, J. Nīcgale)
Aizkraukles novada skolu dabaszinātņu mācību jomas pedagogu pieredzes apmaiņas brauciens uz Valmieru (E. Valdberga)
Latvijas Okupācijas muzeja organizētie profesionālās pilnveides kursi pedagogiem “Regulēts radošums: kultūra Padomju Latvijā” Rīgā (I. Krastiņa)
RSU atvērtās lekcijas skolotājiem tiešsaistē

Ceturtdiena, 24. oktobris
10.00 Skolotāju sanāksme par skolēnu izpētes rezultātiem un atbalsta pasākumu piemērošanu (piedalās skolotāji, kuri māca 1. – 9. klasēs, atbalsta personāls)
MK sanāksmes
Rīgas interešu izglītības organizētie profesionālās kompetences pilnveides kursi “Skolu muzeju darbības ilgtspēja” Rīgā (I. Krastiņa)
Skolas darbinieku obligātās veselības pārbaude Pļaviņu kultūras centrā (pēc iepriekšēja pieraksta)

Piektdiena, 25. oktobris
8.45 Pārraudzības sesija Aizkraukles novada izglītības iestāžu psihologiem (Dz. Vanaga)
10.00 – 16.00 Bērnu tiesību aizsardzības kursi (I. Luksa, J. Nīcgale)