Darbs vainagojas ar panākumiem

Pavasarī mūsu skolas basketbola entuziasti, sporta skolotāju iedvesmoti, ilgi nedomājot, pieteicās basketbola kluba “VEF Rīga” sadarbībā ar “Rietumu Bankas labdarības fonda” izsludinātajā konkursā, lai, parādot savu radošumu, palīdzētu savai skolai iegūt āra basketbola grozu. Konkursa laikā kopumā tika dāvināti seši grozi – trīs skolām Latvijas reģionos un trīs skolām Rīgā. Projekta mērķis bija popularizēt basketbolu un veselīgu dzīvesveidu, kā arī aktīvu brīvā laika pavadīšanu bērnu un jauniešu vidū. Groza ieguvējus noteica sacensība sociālajos tīklos Instagram, Twitter, Facebook un iesūtītās vēstules, kā arī vērtējums no žūrijas komisijas, ko veidoja “VEF Rīga” un “Rietumu Bankas labdarības fonda” pārstāvji. Vērtējot pieteikumus sociālajos tīklos, tika ņemts vērā video radošums un oriģinalitāte, kā arī sociālo tīklu lietotāju atbalsts – “patīk” (like) skaits pie konkrētās publikācijas sociālajos tīklos. 12.septembrī, klātesot basketbola kluba “VEF Rīga” pārstāvjiem, notika groza svinīga atklāšana un iemēģināšana. Paldies ikvienam, kurš iesaistījās un atbalstīja skolas dalību šajā projektā! Varam lepoties ar iegūto balvu – stacionāro strītbola grozu ar projekta atbalstītāju logo!

Skolas administrācija

Basketbola video