Sporto visa klase

sports

4.b klase arī šinī mācību gadā turpina piedalīties projektā „Sporto visa klase”. Tāpat kā pagājušajā mācību gadā sportojam piecas reizes nedēļā, divas sporta stundas, divas papildus nodarbības un protams vienu reizi nedēļā apmeklējam baseinu. Tāpat skolēni tiek testēti dažādos sporta vingrinājumos, tiek sekots līdzi mūsu mācību sasniegumiem, labajiem darbiem.

24.martā devāmies uz Daugavpili, uz mūsu grupas skolu stafešu sacensībām. Mūsu grupā ir šādas skolu komandas: mēs, Madonas, Līvānu, Gulbenes, Rēzeknes un divas Daugavpils skolu komandas. Bija jāveic piecu veidu stafetes, kurās iekļauti florbola, basketbola un vingrošanas elementi. Veicot stafetes varējām pārbaudīt savu izturību, veiklību, precizitāti, pacietību un meistarību.

Paldies sakām mūsu sporta skolotājiem Ilvai un Jānim, par sagatavošanos šīm ne tik vieglajām sacensībām.

4.b klases skolēni un audzinātājs