Paviu novada imnzija - skolas ka

Plavinas Gymnasium

where computers are your friends

Paviu novada imnzija - logo

Teachers

Teachers in School Year 2011 / 2012

Primary School – Inga Baginska , Kristiāna Balode, Gints Balodis, Sandra Fišmeistare, Ilona Lazda, Sarmīte Meldere, Vineta Platgalve, Ineta Reitere, Anita Cīrule, Iveta Kupča, Maija Bieriņa, Aiga Čepule, Alla Zaharovska

English – Ineta Bicāla, Valda Mičule, Jeļena Ozola, Indra Ozoliņa, Brigita Krauze, Elita Freimane

Economy – Mārīte Skrabutena

Biology – Evita Valdberga, Tatjana Zdanova, Iveta Dūmiņa

Natural Science – Iveta Briede, Evita Valdberga, Iveta Dūmiņa

Physics – Vitālijs Kuzmovs, Mārīte Kvēpa

Geography – Līga Rozenberga, Lana Ivanova, Biruta Irēna Osīte

Computer Science – Aldis Lazda, Lana Ivanova, Vineta Platgalve

Russian – Aiga Bērziņa, Rita Jakovļeva, Tatjana Starčenko, Alla Zaharovska

Cultural History – Mārīte Skrabutena

Science of History of Civilisation – Aija Rogāle, Mārīte Skrabutena

Chemistry – Māris Siliņš, Iveta Dūmiņa

Latvian and Latvian Literature – Armanda Lasmane, Velta Rulle, Silga Stučka, Ingrīda Upeniece, Laura Avotiņa, Evita Punovska, Gunta Žilde

History of Latvia and the World – Iveta Krastiņa, Mārīte Skrabutena, Biruta Irēna Osīte

Mathematics – Ilze Luksa, Vija Miķelsone, Ira Ņikiforova, Anita Seikovska, Ilze Titova, Mārīte Kvēpa

Home Economics and Technologies – Ēriks Striks, Olita Onckule, Maija Bieriņa

Music – Olga Krasutina, Aiva Siliņa, Elita Freimane

Social Studies – Iveta Krastiņa, Mārīte Skrabutena, Biruta Irēna Osīte

Sport – Vita Brikmane, Jānis Eiduks, Ilva Vārna, Ingus Eiduks

Graphic Art – Aija Rogāle

German – Rita Jakovļeva, Ilze Seipule

Health Study – Armanda Lasmane

Art – Aija Rogāle, Valentīna Zdanovska

Teachers in School Year 2010 / 2011

Primary School – Inga Baginska , Kristiāna Balode, Gints Balodis, Sandra Fišmeistare, Ilona Lazda, Sarmīte Meldere, Vineta Platgalve, Ineta Reitere, Anita Cīrule, Iveta Kupča, Maija Bieriņa, Aiga Čepule, Alla Zaharovska

English – Ineta Bicāla, Valda Mičule, Jeļena Ozola, Indra Ozoliņa, Elita Freimane

Economy – Mārīte Skrabutena

Biology – Evita Valdberga, Iveta Dūmiņa

Natural Science – Evita Valdberga, Iveta Dūmiņa

Physics – Vitālijs Kuzmovs, Mārīte Kvēpa

Geography – Līga Rozenberga, Lana Ivanova, Biruta Irēna Osīte

Computer Science – Aldis Lazda, Lana Ivanova, Vineta Platgalve

Russian – Aiga Bērziņa, Rita Jakovļeva, Tatjana Starčenko, Alla Zaharovska

Cultural History – Mārīte Skrabutena

Science of History of Civilisation – Aija Rogāle, Mārīte Skrabutena

Chemistry – Māris Siliņš, Iveta Dūmiņa

Latvian and Latvian Literature – Armanda Lasmane, Velta Rulle, Silga Stučka, Ingrīda Upeniece, Laura Avotiņa, Gunta Žilde

History of Latvia and the World – Iveta Krastiņa, Mārīte Skrabutena, Gaļina Kličeva, Biruta Irēna Osīte

Mathematics – Ilze Luksa, Vija Miķelsone, Ira Ņikiforova, Anita Seikovska, Ilze Titova, Mārīte Kvēpa

Home Economics and Technologies – Ēriks Striks, Olita Onckule, Maija Bieriņa

Music – Olga Krasutina, Aiva Siliņa, Elita Freimane

Social Studies – Iveta Krastiņa, Mārīte Skrabutena, Gaļina Kličeva, Biruta Irēna Osīte

Sport – Vita Brikmane, Jānis Eiduks, Ingus Eiduks, Brigita Krauze

Graphic Art – Aija Rogāle

German – Rita Jakovļeva, Ilze Seipule

Health Study – Armanda Lasmane

Art – Aija Rogāle, Valentīna Zdanovska

Klašu audzinātāji 2010./2011. m.g.

1.a – Inga Baginska, 1.b – Sandra Fišmestare
2.a – Vineta Platgalve, 2.b – Gints Balodis, 2.c – Iveta Kupča
3.a – Ineta Reitere, 3.b – Kristiāna Balode
4.a – Ilona Lazda, 4.b – Sarmīte Meldere

5.a – Ineta Bicāla, 5.b – Ingrīda Upeniece
6.a – Indra Ozoliņa, 6.b – Ilze Titova
7.a – Jeļena Ozola, 7.b – Ilze Luksa
8.a – Mārīte Skrabutena, 8.b – Aija Rogāle
9.a – Rita Jakovļeva, 9.b – Velta Rulle

10.a – Iveta Krastiņa, 10.b – Aiga Bērziņa
11.a – Olita Onckule, 11.b – Vija Miķelsone
12.a – Anita Seikovska, 12.b – Silga Stučka

Affiliate of Odziena

1./2.e – Maija Bieriņa
3./4.e – Alla Zaharovska
5./6.e – Aiga Čepule
7.e – Elita Freimane
8./9.e – Valentīna Zdanovska