Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Biedrība „Atbalsts skolai”

2013. gada 1. augustā ir izveidota biedrība „Atbalsts skolai”, kuras mērķi:
• Piedalīties vides un priekšnoteikumu pilnveidošanā skolas bērnu un jauniešu personības potenciāla atklāšanai un vispusīgai attīstībai;
• Veicināt pilnvērtīgu personības attīstību, palīdzot bērniem un ģimenēm integrēties mūsdienu mainīgajā sabiedrībā;
• Iespēju robežās materiāli atbalstīt skolas bērnus un jauniešus no maznodrošinātām, riska grupas ģimenēm un ar veselības problēmām;
• Veicināt lietderīgu un produktīvu skolas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanu, piedaloties pārgājienu, atveseļošanās, sportisko, izglītojošo un atpūtas nometņu un sporta pasākumu un labdarības akciju organizēšanā.

Biedrībā aicināta iestāties jebkura fiziska vai juridiska persona, kurai ir tuvi biedrības mērķi un kura ir gatava aktīvi līdzdarboties biedrības mērķu sasniegšanā.

Biedrības statuss ļauj Biedrībai „Atbalsts skolai” piedalīties dažāda veida projektos, piesaistīt līdzekļus no visdažādākajiem avotiem, saņemt sponsoru un atbalstītāju palīdzību.

Aicinām ikvienu atbalstīt Pļaviņu novada ģimnāzijas rīkotos pasākumus, sniegt palīdzību skolai arī citās jomās.

Būsim pateicīgi par jebkuru Jūsu palīdzību šajā sarežģītajā laikā.

Sīkāka informācija pie biedrības dibinātājiem:

Rekvizīti:
Biedrības „Atbalsts skolai” reģistrācijas numurs: 40008212955
AS „Swedbank”, bankas kods HABALV22
Konts: LV51 HABA 0551 0370 0886 7

Dokumenti

(English) Welcome!

Tulkojums šajā valodā nav pieejams.

Izmaiņas 17. decembrī

5.-12. klase
1., 2. 7.a (sk.A.Bērziņas grupai) Matemātika 213.kab.
4. 9.b (sk.A.Bērziņas grupai) Angļu valoda 309.kab.
5. 6.a (sk.A.Bērziņas grupai) Klases stunda 313.kab.

Darba plāns 17. – 21. decembris

Skolā dežurē 8.a klase

Pirmdiena, 17.decembris
1., 2. mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8.-9.klasēm 209.kab.
11.05 Ministru kabineta sanāksme 102.kab.
Folkloras pulciņa nodarbība Koknesē “Radošajā mājā”
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 3.b klasei 117.kab., 3.a klasei 113.kab.

Otrdiena, 18.decembris
1., 2. mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 11.-12.klasēm 313.kab.
9.00 Administrācijas sanāksme 110.kab.
12.15 SMU Ziemassvētku tirdziņš 2.stāva foajē
16.00 MP sanāksme 20.kab.

Trešdiena, 19.decembris
10.00 Kinolektorijs 1.-4.kl. “IEPAZĪSTIES – LEĻĻU KINO!” iniciatīvas “Skolas soma” ietvaros Svinību zālē
2.,3. mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde ekonomikā 10. – 12.kl.
I semestra vērtējumu izlikšana līdz plkst.12.00
Līdz plkst.13.00 4.-12.klašu audzinātāji elektroniski iesūta skolēnu sarakstu – Zelta, Sudraba un Izaugsmes liecības saņēmējus (lana.ivanova@png.edu.lv)
13.40 Zelta, Sudraba un Izaugsmes liecības piešķiršanas komisijas sanāksme 110.kab.(L.Ivanova, E.Valdberga, S.Stučka, M.Skrabutena, S.Meldere)
Līdz plkst.17.00 1.-3.kl.audzinātājiem iesniegt elektroniski (lana.ivanova@png.edu.lv) skolēnu sarakstus ar skolēniem, kuriem ir augsti mācību sasniegumi
Līdz plkst. 17.00 pedagogu individuālo darba grafiku skolēnu ziemas brīvlaikā iesniegšana skolas kancelejā
16.00 Ziemassvētku pasākums 5.-8.klasēm
1.b klases ekskursija uz Krustpils pili

Ceturtdiena, 20.decembris
Līdz plkst. 12.00 9.-12.klašu audzinātājiem iesniegt ziņas direktora vietniecei izglītības jomā L. Ivanovai par skolēniem, kuriem pienākas stipendija saskaņā ar “Kārtību, kādā izmaksā stipendijas par augstiem sasniegumiem ikdienas mācību darbā Pļaviņu novada ģimnāzijā 9.-12.klašu skolēniem”.
MOT nodarbība 7.klašu skolēniem
2.b klases mācību ekskursija uz Ļaudonu
18.00 Ziemassvētku pasākums 9.-12.klasēm

Piektdiena,21.decembris
9.00 Ziemassvētku pasākums 1.-4.klasēm
Liecību izsniegšana
Skolas basketbola turnīrs 9.-12.klašu grupā

17.-21.12. Klašu Ziemassvētku pasākumi
21.12. Ulda Marhileviča Ziemassvētku koncerta apmeklējums Rēzeknē (izbraukšana plkst.16.00)

Gaidām un svinam svētkus atbildīgi

Ekopadome ikvienu aicina kritiski domāt, mērķtiecīgi sadarboties un aktīvi iesaistīties savu un sabiedrības vides problēmu risināšanā, kas vērstas uz atbildīgu attieksmi un motivāciju rīkoties apkārtējās vides saglabāšanā! Lasīt vairāk…

Sasniegumi starpnovadu bioloģijas olimpiādē

olimpiades29.novembrī skolā aizritēja bioloģijas olimpiādes 9.-12.klasei 2.posms, kurā skolotājas Evitas Valdbergas audzēkņi Beāte Skrabutena (9.b klase), Krista Priede (10. klase), Letīcija Janoviča (12. klase) ieguva 1.vietu, Andis Daugavietis (9.b klase) ieguva 3.vietu, Elīza Luksa (9.b klase), Anželika Žukova (9.b klase), Lelde Elīna Pitjukeviča (10.klase) ieguva atzinību.
Esam saņēmuši arī iepriecinošu ziņu, ka 9.b klases skolniece Beāte Skrabutena (skolotāja Evita Valdberga) ir uzaicināta uz bioloģijas olimpiādes 3.posmu!
Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi olimpiādes trešajā posmā!

6. b klase viesojas ģimenes uzņēmumā “Zelmas maiznīca”

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 10. decembrī 6. b klase apmeklēja ģimenes uzņēmumu “Zelmas maiznīca” Lielvārdes novadā, kur notika karjeras izglītības pasākums “Ceļā pie profesijas”. Lasīt vairāk…

Zinātkāres centra “ZINOO” apmeklējums Cēsīs

5. decembrī 35 zinātkāri 2.-3. klašu skolēni devās mācību ekskursijā uz Zinātkāres centru “ZINOO” Cēsīs. Brauciens tika organizēts Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros. Lasīt vairāk…

Lieliski panākumi dambretes čempionātā

dambreteNoslēdzies 1. pusgads dambretes čempionātam Madonā. Sacensībās no mūsu skolas piedalījās deviņi spēlētāji: Sonora Elizabete Saliņa 1.a, Henrijs Kārklis 1.b, Markuss Gūtmanis 1.b, Roberts Reiznieks 2.a, Katrīna Borokova 2.b, Ērika Made Saliņa 3.b, Edgars Smilgājs 3.b, Aleksis Ozoliņš 3.b, Armands Stepāns 3.b.
Izcīnītas četras godalgotas vietas:
SUDRABS KATRĪNAI BOROKOVAI UN EDGARAM SMILGĀJAM.
3. VIETA SONORAI ELIZABETEI SALIŅAI UN HENRIJAM KĀRKLIM.
LEPOJAMIES AR LIELISKIEM SASNIEGUMIEM!
Gatavojamies nākamajām uzvarām!
Pulciņa vadītājs/ Herberts Millers

Izmaiņas 11. decembrī

5.-12. klase
1. 8.a Bioloģija (patst.darbu vada sk. I.Bicāla) 201.kab.
2., 3. 12. Bioloģija (patst.darbu vada sk. S.Stučka) 201.kab.
4. 7.b Bioloģija (patst.darbu vada sk. I.Bērziņa) 201.kab.
5. 11.b Sports
5., 6. 8.a Svešvaloda II (sk.J.Nīcgales grupai patst.darbu vada sk.A.Bērziņa) 313.kab.
6., 7. 11.b Bioloģija (patst.darbs mājās)

Izmaiņas 10. decembrī

5.-12.klase
6., 7. 8.a Svešvaloda II (sk.J.Nīcgales grupai patst.darbs mājās)

Darba plāns 10.-14.decembris

Skolā dežurē 9.b klase

Pirmdiena, 10. decembris
11.05 Skolēnu pašpārvaldes sanāksme 102.kab.
6.b klases mācību ekskursija

Otrdiena, 11. decembris
10.00 Starpinstitucionālā sanāksme (L.Ivanova, Dz.Vanaga)
17.30 Skolas padomes sanāksme 201.kab.
12.klases mācību ekskursija
Seminārs UNESCO ASP dalībskolām “Cilvēktiesību un biotēkas aspekti izglītībā. Kā meklēt un atrast atbildes uz biotēkas jautājumiem skolā?” (E.Valdberga)
XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku pašvaldību koordinatoru sanāksme
Rīgā (J.Nīcgale)
Pēdējā ieskaišu diena I semestrī

Trešdiena, 12. decembris
Seminārs “Kā efektīvi organizēt ugunsdrošības un darba aizsardzības instruktāžas darba vietā” Rīgā (S.Kupča)
Valsts izglītības attīstības aģentūras projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros seminārs – supervīzija pedagogiem karjeras konsultantiem: “Pieredze un analīze KAA īstenošanas procesā izglītības iestādē” Rīgā (I.Bērziņa)

Ceturtdiena, 13. decembris
9.30 Administrācijas sanāksme 110.kab.

Piektdiena, 14. decembris
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 8.a, 9.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Sociālo pedagogu metodiskās apvienības seminārs “Sociālo pedagogu dokumentācija” Jēkabpilī (S. Fjodorova)
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 3.b klasei 117.kab., 3.a klasei 113.kab.
17.00 Ziemassvētku ieskaņas koncerts “Ar piparkūku smaržu!” svinību zālē

11. – 13.12. 1.stundas laikā Ekoskolas aktivitāte – Rīta rosme
1. – 21.12. Tematiskā izstāde – “Ziemassvētki nāk…” – skolas bibliotēkā
Līdz 13.12. Gatavošanās Ekoskolas Ziemassvētku izstādei “Videi draudzīgā ceļā uz Ziemassvētkiem”. Darbus iesniegt līdz 13.12. 102.kab.
10. – 20.12. Draudzīgās skolas iniciatīva “Adventes vēlējumu kalendārs”
16.12. Trešā advente
3. – 21.12. Skolas basketbola turnīrs pamatskolai 9. – 12.klašu grupai