Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

infografika

Ko darīt brīvajā laikā janvārī?

Ko darīt brīvajā laikā? Varbūt adīt, šūt un tamborēt? Varbūt uzrakstīt pasaku par savu krūzi?
Ir sācies jauns gads katram no mums ar jaunām domām, cerībām, mērķiem, bet viena vēlēšanās mīt mūsu visu prātos un sirdīs – kaut ātrāk tiktu uzveikta baisā slimība, kas no iepriekšējā gada met tumšu ēnu jaunā gada plāniem. Ir jomas, kurās darbība ir apsīkusi, ir jomas, kur aktivitātes notiek attālināti. Arī skolu darbs ir pielāgots ierobežojumiem – II semestris ir sācies ar pagarinātu brīvlaiku un turpinājumu mācīties attālināti. Lasīt vairāk…

2020./2021. mācību gada 2. semestris

2020-2021-macibu-gada-2semestris

Lai gan šobrīd tik daudz no mums ierastā un pierastā ir citādi, mēs zinām to, ka nākamajā nedēļā sākas 2020./2021. mācību gada 2. semestris. Ne klātienē, bet ar skolotāju un skolēnu satikšanos katram savā ekrāna pusē.
Pēc skolēnu ziemas brīvlaika, 2021. gada 4. janvārī, 7. – 12.klašu skolēni atsāks mācības attālināti.
1. – 6. klašu skolēniem ziemas brīvlaiks līdz 8. janvārim, mācības atsāksies 11. janvārī.
Par turpmāko izglītības procesu un izglītības aktivitātēm, izvērtējot aktuālo epidemioloģisko situāciju valstī, valdība lems nākamajā nedēļā.
Lasīt vairāk…

Vēstule vecākiem

Klāt decembris. Ir uzsnidzis pirmais sniegs un apkārt kļuvis baltāks. Sākusies advente – Ziemassvētku gaidīšanas laiks, cerība un ticība gaismai, mieram un brīnumam. Tā dabā ir iekārtots, ka pēc tumšākās nakts vienmēr aust spirdzinošs rīts, ka pēc ciešanām un neveiksmēm tiekam atalgoti ar prieka un laimes mirkļiem. Šis ir pārbaudījumu laiks gan mums pieaugušajiem, gan mūsu bērniem, taču pienāks uzvaras brīdis pār neganto vīrusu, kam sekos gandarījums par izturību un gūto pieredzi sakopot zināšanas, prasmes un spēkus rīcībai negaidītās situācijās. Lasīt vairāk…

Labas domas decembrim

Labas_domas_decembrim

Informācija par attālināto mācību procesu

No šī gada 6. novembra, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, visā valsts teritorijā ir pārtraukta mācību procesa norise klātienē 7. – 12. klašu skolēniem, un mācību process tiek organizēts attālināti. Savukārt 24. novembrī ar grozījumiem minētajā Ministru kabineta rīkojumā noteikts, ka, sākot ar 2020. gada 30. novembri vispārējās izglītības programmu apguvē izglītības iestādēm jānodrošina, ka vienam izglītojamam ir ne mazāk kā 3 kvadrātmetri no mācību norises telpas platības, un pedagogi mācību procesa laikā un ārpus tā lieto mutes un deguna aizsegus.
Pļaviņu novada ģimnāzijā nodrošināt rīkojumā noteiktās Ministru kabineta prasības iespējams, tikai dalot klases grupās, taču, lai šādas izmaiņas īstenotu, iestādei trūkst pedagogu, tāpēc Pļaviņu novada dome 26. novembrī pieņēma lēmumu, sākot ar šī gada 30. novembri noteikt attālinātu mācību procesu Pļaviņu novada ģimnāzijā arī 5. – 6. klašu skolēniem, kā arī sniegt atbalstu ārkārtējās situācijas laikā Pļaviņu novada ģimnāzijas 5. – 6. klašu skolēniem un Pļaviņu novadā deklarētiem skolēniem, kuri mācās 5. un 6. klasēs citās mācību iestādēs, nodrošinot pārtikas paku līdz 20 EUR vērtībā piegādi vienu reizi mēnesī.
1. – 4. klašu skolēniem mācības turpināsies klātienē. Mācību process tiks organizēts telpās, kuru platība atbilst noteiktajām prasībām.

Ieteikumi veiksmīgam mācību darbam

ieteikumi-macies-majas vestules_rakstisana

Kur vērsties, lai palīdzētu bērnam un ģimenei nedrošā situācijā?

Telefoni_page-0001
Ja nepieciešama skolas atbalsta personāla palīdzība:
izglītības psihologs: 26350461, dzintra.vanaga@png.edu.lv
sociālais pedagogs: 20292493, sanita.fjodorova@png.edu.lv

Pedagogs karjeras konsultants iesaka

laika planosana

Izglītības un zinātnes ministrija aicina piedalīties aptaujā

Izglītības un zinātnes ministrija aicina piedalīties aptaujā skolotājus, vecākus un skolēnus.
Ņemot vērā to, ka kopš 23. marta visās Latvijas skolas tika uzsākta attālināto mācību īstenošana (Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojums Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”), Izglītības un zinātnes ministrija aicina skolotājus, skolēnus un vecākus piedalīties aptaujā, atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar attālinātās mācīšanās norisi. Pateicamies par Jūsu ieguldījumu izglītības procesa nepārtrauktības nodrošināšanā! Aptaujas būs pieejamas līdz š. g. 1. aprīlim.
Aptaujas lūdzam aizpildīt:
• Skolotājiem;
• 7.-12. klases un 1.-4. kursa profesionālo izglītības iestāžu skolēniem;
• 1.-12. klases skolēnu vecākiem.
Lai sāktu pildīt aptauju, aptaujai jāreģistrējas ar savu E-klases pieeju!
Saite uz aptauju: https://edurio.com/izm