Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

Darba plāns 9. – 13. janvāris

Pirmdiena, 9. janvāris
15.00 Aizkraukles novada vispārizglītojošo skolu direktoru sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
Jaunsardzes centra kursi “Nodarbību sagatavošanas un vadīšanas kurss” Kuldīgas novada Raņķu pagastā (G. Mozga)
Pedagoģiskās darbības izvērtējuma iesniegšanas (lana.ivanova@png.edu.lv un MK vadītājam) pēdējā diena

Otrdiena, 10. janvāris
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
No 10.00 Skolas darbinieku konsultācijas par pensiju 3. līmeni 101. kab.
15.10 MP sanāksme 201. kab.
Latviešu valodas (mazākumtautību izglītības programmu) valsts 39. olimpiādes 3. posma 2. kārtas vērtēšana Rīgā (S. Stučka)

Trešdiena, 11. janvāris
13.30 Aizsardzības ministrijas lekcija vidusskolēniem svinību zālē

Ceturtdiena, 12. janvāris