Pïaviòu novada ìimnâzija - skolas çka

Pïaviòu novada ìimnâzija - logo

LDz aicina piedalīties radošā konkursā “Redzi sliedes – nopauzē!”

Konkurss Redzi sliedes - nopauze plakāts

Vai vēlaties kopā ar savu klasi bez maksas doties uz jaunatklāto zinātnes centru “Vizium” Ventspilī vai apmeklēt Dzelzceļa muzeju Rīgā un pēc tam kopīgi noskatīties kādu no jaunākajām kino filmām? Ja atbilde ir jā, aicinām piedalīties konkursā “Redzi sliedes – nopauzē!”, kuru organizē “Latvijas dzelzceļš”! Īpašas balvas gaida arī skolotājus.

Kāpēc piedalīties?

Jo tā ir lieliska iespēja saliedēt klasi un iegūt balvas gan skolēniem, gan skolotājiem:

Kas jādara?

Uzdevums ir pavisam vienkāršs – visiem klases skolēniem kopīgiem spēkiem radošā video ir jāiedzīvina drošības kampaņas “Redzi sliedes – nopauzē!” vizuālais risinājums un sauklis. Piemēram, tos var izdejot, izdziedāt, iekustināt zīmējumā, atainot “flešmobā” vai tml. Konkurss norisināsies līdz 21.oktobrim, kad visi iesniegtie darbi tiks nodoti LDz žūrijas un, pēcāk, arī sociālo tīklu Facebook un Instagram lietotāju izvērtēšanai.

Konkursā aicinām piedalīties 1. līdz 12. klašu skolēnus.

Svarīgi atcerēties, ka video veidošanās laikā ne skolēni, ne skolotāji nedrīkst atrasties dzelzceļa tuvumā vai citādi pakļaut riskam savu un apkārtējo cilvēku drošību.

Kā iesniegt video?

Konkursā iesniedzamā video garumam ir jābūt līdz trim minūtēm. Tas var būt filmēts, animēts vai veidots citā veidā. Konkursa pieteikumus ir jāiesniedz MP4 vai MOV formātā. Skolēnu sagatavotos video gaidām līdz 2022. gada 21. oktobra pulksten 17.00 uz e-pastu DzirdiRedziDzivo@ldz.lv.

Kad paziņos uzvarētājus?

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2022. gada 11. novembrim “Latvijas dzelzceļa” sociālo mediju kontos: https://www.facebook.com/LatvijasDzelzcelshttps://www.instagram.com/latvijas_dzelzcels/ un mājaslapā https://www.dzirdiredzidzivo.lv/.

Konkursa “Redzi sliedes – nopauzē!” nolikums, kā arī informācija par drošības kampaņu pieejama interneta vietnē www.dzirdiredzidzivo.lv/konkurss

Lai savu radošumu būtu iespēja parādīt ikvienai klasei, iespēju robežās lūdzam izprintēt un pielikt pie skolas informācijas dēļa vai citā skolēniem un skolotājiem redzamā vietā LDz sagatavoto konkursa plakātu. To Jūs atradīsiet šī e-pasta pielikumā.

Aicinām būt aktīviem, piedalīties konkursā un – dot iespēju saviem skolēniem izbaudīt jaunus piedzīvojumus!

Ar laba vēlējumiem,
VAS “Latvijas dzelzceļš”