Pļaviņu vidusskola

Darba plāns 13. – 17. septembris

Pirmdiena, 13. septembris

Otrdiena, 14. septembris
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
10.30 – 12.00 Pilsētu skatuviskās tautas dejas kolektīvu virsvadītāju sanāksme tiešsaistē (I. Reitere)
13.00 – 17.00 Jaunatnes iniciatīvu projekta “I.am.I” nodarbība 204. kab.
14.00 Pamata un vidējo izglītības iestāžu direktoru vietnieku izglītības jomā sanāksme (L. Ivanova)
15.10 Skolotāju sanāksme svinību zālē

Trešdiena, 15. septembris
Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros nodarbība “Mūzika un skaņa” 8.a, 8.b, 9.a kl.
Iknedēļas skolēnu un darbinieku testēšana uz Covid-19 – atb. I. Kaņepēja, klašu audzinātāji

Ceturtdiena, 16. septembris
10.30 – 16.30 IKVD kursi «Demokrātiska pārvaldība izglītības iestādē» tiešsaistē (I. Luksa)

Piektdiena, 17. septembris
Iniciatīvas “Latvijas Skolas soma” ietvaros koncertlekcija “Dzeja un mūzika” 10.kl.
Fakultatīvo nodarbību tematisko plānu iesniegšanas pēdējā diena elektroniski direktores vietniecei izglītības jomā mācību darbā L. Ivanovai (lana.ivanova@png.edu.lv)
Klašu audzinātāju tematisko plānu iesniegšanas pēdējā diena elektroniski direktores vietniecei izglītības jomā audzināšanas darbā J. Nīcgalei (jolanta.nicgale@png.edu.lv)

13.- 17.09. Dzejas dienas klasēs

Komentēt