Darba plāns 5. – 9. aprīlis

Pirmdiena, 5. aprīlis
Otrās Lieldienas

Otrdiena, 6. aprīlis
Tiešsaistes seminārs “Erasmus+” jaunatnes projekti 2021.-2027. gadam (J. Nīcgale)

Trešdiena, 7. aprīlis
Tiešsaistes seminārs “Erasmus+” jaunatnes projekti 2021. – 2027. gadam (J. Nīcgale)
Tiešsaistes kursi izglītības iestāžu vadītājiem “Demokrātiska pārvaldība izglītības iestādē” (I. Luksa)

Ceturtdiena, 8. aprīlis
Profesionālās pilnveides kursi “Mācīšanās lietpratībai 10. – 12. klasē” īstenojot mācību saturu “Vēsture un sociālās zinātnes I” tiešsaistē (I. Krastiņa)
Muzeja “Ebreji Latvijā” muzejpedagoģiskā nodarbība “Kultūru daudzveidība, stereotipi un aizspriedumi” tiešsaistē 11., 12. kl.
Tiešsaistes nodarbība “Sarunas ar zinātniekiem” 10.-12. kl.
Tiešsaistes kursi “Mācību sasniegumu vērtēšana un atgriezeniskā saite skolēnu mācīšanās atbalstam un izaugsmei” (A. Lasmane)

Piektdiena, 9. aprīlis
“Latvijas Skolas soma” Koncertlekcija “Mūsu Maestro. Raimonds Pauls” 10. klasei
Skolēnu pašpārvaldes mācības (E. Luksa, M. Krēbss, J. Nīcgale)