Darba plāns 22. – 26. februāris

Attālinātais mācību process 1. – 12. klašu skolēniem

Pirmdiena, 22. februāris
“Latvijas Skolas soma ” tiešsaistes nodarbības 7. a, 7.b klasei “Gadskārtu ieražas Dienvidkurzemes sētā”

Otrdiena, 23. februāris
9.00 Administrācijas sanāksme tiešsaistē
15.10 Klašu audzinātāju MK sanāksme tiešsaistē

Trešdiena, 24. februāris
9.00 – 16.30 Semināru cikla 2. modulis par pilnveidotā vispārējās vidējās izglītības modeļa īstenošanu tiešsaistē (I. Luksa, L. Ivanova)
15.00 Ekopadomes sanāksme tiešsaistē

Ceturtdiena, 25. februāris
9.30 – 10.20 Valsts diagnosticējošais darbs matemātikā 6. klasēm tiešsaistē (darba vadītājas: E. Valdberga, I. Bērziņa, S. Fjodorova)
9.30 10. – 12. kl. tiešsaistes tikšanās ar RTU pārstāvi
XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koordinatoru tiešsaistes seminārs (J. Nīcgale)
Euroguidance tiešsaistes seminārs “N. Amundsona konsultēšanas metožu apguvei” (I. Bērziņa)

Piektdiena, 26. februāris
10.00 Starpnovadu (II posma) olimpiāde matemātikā 5. – 8. klasēm tiešsaistē (piedalās: Ē. M. Saliņa, L. Mironova, L. M. Līcīte, R. Striķis, E. Muceniece, J. Riekstiņa, S. A. Birkāne, A. Svencis, E. M. Liepiņš, R. Adaškevičs, A. Gorpeņuka, K. Kondrāte, R. Mačs)
10.00 – 15.00 Nodibinājuma Iespējamā misija organizēts tiešsaistes pieredzes forums “Kvalitatīva izglītība un to ietekmējošie faktori” (A. Lasmane, I. Pērkone, I. Stikāne, E. Valdberga, L. Ivanova)
14.00 VISC organizēts vebinārs “Speciālo vajadzību noteikšanas un individuālo izglītības programmas apguves plānu īstenošanas kārtība izglītības iestādēs” (J. Nīcgale, Dz. Vanaga)
Profesionālās pilnveides kursi “Digitālais atbalsts Latvijas skolotājiem” tiešsaistē (S. Fjodorova)

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu