Darba plāns 11. – 15. janvāris

10.00 – 11.00 Skolas (I posma) olimpiāde ģeogrāfijā tiešsaistē

Trešdiena, 13. janvāris

Ceturtdiena, 14. janvāris
10.00 – 12.00 Seminārs “Dizaina domāšana darbībā – telpiski objekti un vides risinājumi” tiešsaistē (I. Baginska, I. Volane)

Piektdiena, 15. janvāris
Starpnovadu (II posma) olimpiāde fizikā 9. – 12. klasēm tiešsaistē (piedalās: D. Krūmiņa, R. Striķis, L. Lukss, L. Bicāla, U. Bērziņa, S. Ērgle, E. Visocka, A. Daugavietis, E. P. Ķerķe)
10.00 – 12.00 Seminārs “Dizaina domāšana darbībā – telpiski objekti un vides risinājumi” tiešsaistē (I. Baginska, I.Volane)

Tematiskā izstāde “Mana īpašā krūze” no izstāžu cikla “Ko darīt brīvajā laikā?” – skolas bibliotēkā

16.01. Folkloras skolotāju profesionālās kompetences pilnveides kursi “Folkloras mantojums un mūsdienas: gadskārtu tradīcijas bērnu un jauniešu folkloras kopās attālinātas mācīšanās apstākļos” (A. Lindenberga)

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu