Akcija “Aprites barters”

Aprites_barters

Ar saukli “Labie darbi planētai!” no 2. līdz 8. novembrim visā Latvijā norisinās Ekoskolu Rīcības dienas 2020. Mūsu skola arī šogad iesaistās un piedāvā dažādas aktivitātes Rīcības dienu ietvaros. Savās aktivitātēs mēs apņemamies un izaicinām sabiedrību iesaistīties vides problēmu risināšanā – šoreiz, integrējot aprites ekonomikas pamatprincipus un to pielietojumu dzīvē.
Tā kā epidemioloģiskā situācija valstī ir ieviesusi savas korekcijas, diemžēl nevaram klātienē organizēt savas aktivitātes, tādēļ izmantojam IT risinājumus. Aicinām ikvienu iesaistīties akcijā “APRITES BARTERS”.

Lai piedalītos, klikšķiniet uz saites Aprites barters. Šeit varēsim mainīties ar lietām, iegūstot vajadzīgo savā īpašumā un atbrīvoties no liekā. Sazināšanās privāti!
Ja kādam neizdodas pašam Google dokumentā ievietot attēlu ar aprakstu, lūgums tos sūtīt uz E-klases e-pastu Ingrīdai Bērziņai.
Aicinām sekot līdzi Ekoskolas aktivitātēm skolas sociālajos tīklos.

Pļaviņu novada ģimnāzijas dambretes turnīrs

dambrete

Sestdien, 31. oktobrī, 10 skolas drosminieki piedalījās dambretes turnīrā tiešsaistē.
No Cerības grupas 4 dalībnieki: Ēriks Avotiņš, Teodors Kotins, Gabriels Kārklis un Krišjānis Teterovskis.
No Iesācēju grupas 4 dalībnieki: Žanete Stendere, Adrians Laba un Oto Delikatnijs, Maksims Šlems.
No Jaunākās grupas 2 dalībnieki: Roberts Reiznieks, Ginters Daiļida.
Ar rezultātiem var iepazīties šeit.

Apsveicu dalībniekus ar panākumiem!
Pateicība vecākiem par atbalstu!

Skolotājs Herberts Millers