Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Izmaiņas 26. novembrī

5. – 12. klase
1. 6.a Klases stunda 216.kab.
2. 6.a Angļu valoda (vada sk. I. Bērziņa) 316.kab.
3. 6.b Vizuālā māksla 204.kab.
4. 6.b Angļu valoda (vada sk. I. Bērziņa) 316.kab.
6. 6.a Nenotiek
7. 6.b Nenotiek

Izmaiņas 25. novembrī

1. – 4. klase
1. 1.b Sports (vada sk. J. Eiduks)
1., 2. 3.a Mūzika (vada sk. S. Vilkaplātere) 306.kb.
3. 3.b Matemātika (vada sk. I. Stikāne) 114.kab.
3., 4. 4.a Dabaszinības 118.kab.
4. 3.b Angļu valoda (vada sk. I. Ozoliņa) 309.kab.
5. 1.b Matemātika 113.kab.

5. – 12. klase
1., 2. 5.b Sports (vada sk. J. Nīcgale)
1., 2. 9.b Angļu valoda (vada sk. I. Ozoliņa)
3., 4. 5.b Mūzika (vada sk. S. Vilkaplātere) 306.kb.
3., 4 9.a Sports (vada sk. J. Eiduks)
5. 5.a Mūzika (vada sk. S. Vilkaplātere) 306.kb.
6. 11. Sports (vada sk. J. Eiduks)
6. 5.a nenotiek

Izmaiņas 24. novembrī

1. – 4. klase
1. 4.a Latviešu valoda 103.kab.
2. 1.a Sports (vada sk. J. Eiduks)
2. 4.a Literatūra 103.kab.
3. 4.b Angļu valoda (patst. darbu vada sk. G. Balodis) 115.kab.
4. 3.a Latviešu valoda 112.kab.
5. 3.a Angļu valoda (vada sk. I. Ozoliņa) 309.kab.
5. 1.a Dizains un tehnoloģijas 113.kab.

5. – 12. klase
1., 2. 7.a Sports (vada sk. J. Eiduks)
3., 4. 5.a Sports (vada sk. J. Nīcgale)
6., 7. 11. Sports (vada sk. J. Eiduks)

Izmaiņas 23. novembrī

1. – 4. klase
1. 3.a Latviešu valoda 112.kab.
6. 4.b Datorika 19./20. kab.

5. – 12. klase
2. 9.b Angļu valoda (vada sk. I. Ozoliņa)
5. 9.b Nenotiek

Darba plāns 23. – 27. novembris

Attālinātais mācību process 7. – 12. klašu skolēniem

Pirmdiena, 23. novembris
12.30 – 14.30 Dalība profesionālās pilnveides kursos tiešsaistē “Mācīšanās lietpratībai matemātikas, dabaszinātņu, tehnoloģiju mācību jomās” (E. Valdberga)

Otrdiena, 24. novembris
12.30 Administrācijas sanāksme
15.00 ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” skolu koordinatoru sanāksme tiešsaistē (I. Luksa)
15.10 Zinātniskās padomes sanāksme tiešsaistē

Trešdiena, 25. novembris
Skolas (I posma) olimpiāde vēsturē 9., 12. klasēm
9.30 – 15.30 Tālākizglītības kursi “Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide tehnoloģiju mācību jomas pedagogiem” tiešsaistē (E. Valdberga, I. Bērziņa)
Tiešsaistes mācības “Padziļinātā IT pratība” (V. Platgalve)

Ceturtdiena, 26. novembris
Starpnovadu (II posma) tiešsaistes olimpiāde bioloģijā (piedalās: L. Lukss, L. Bicāla, R. Striķis, D. Krūmiņa, A. Leitlants, E. Visocka, S. Ērgle, B. Skrabutena, E. Luksa, A. Daugavietis, S. Balode)

Piektdiena, 27. novembris
9.30 – 14.00 Tiešsaistes konference “Dzimtā valoda izglītībā 21. gadsimtā: Baltijas reģiona pieredze” (A. Lasmane)

Izmaiņas 19. novembrī

1. – 4. klase
1. 1.a Dizains un tehnoloģijas 113.kab.
2. 1.b Latviešu valoda 117.kab.
3. 1.b Sports (vada sk. J. Eiduks)

5. – 12. klase
3., 4. 7.b nenotiek
5. 7.a nenotiek
6., 7. 8.b nenotiek

Apsveikums Latvijas dzimšanas dienā

10-ieteikumi-a4-2020-horizontals_u6h

Dambretes tiešsaistes turnīrs

dambrete

Sestdien, 14. novembrī tiešsaistē spēļu platformā playok.com norisinājās dambretes turnīrs, kurā piedalījās 13 mūsu skolas audzēkņi.
No Cerības grupas 3 dalībnieki: 1.b klase – Teodors Kotins, Ēriks Avotiņš un Līva Dreimane.
No Iesācēju grupas 7 dalībnieki: 3.a klase – Arvīds Osipausks, 2.b klase – Žanete Stendere, Andrians Laba, Oto Delikatnijs, 2.a klase – Reinis Briežkalns, Gabriela Vilciņa un Sindija Krasovska.
No Jaunākās grupas 3 dalībnieki: 5.b klase – Elīna Viktorija Vipiha, 4.a klase – Kendija Štrikmane, 8.b klase – Ginters Daiļida.

Ar rezultātiem var iepazīties šeit.

APSVEICAM UZVARĒTĀJUS!
PATEICĪBA VECĀKIEM PAR SADARBĪBU!

Nākamais tiešsaistes dambretes turnīrs 28. novembrī.

Skolotājs Herberts Millers
t. 29455052

Darba plāns 16. – 20. novembris

Attālinātais mācību process 7. – 12. klašu skolēniem

Pirmdiena, 16. novembris
Līdz plkst. 17.00 11. klases skolēnu zinātniskās pētniecības darbu praktiskās daļas prezentāciju iesūtīšana (iveta.krastina@png.edu.lv)

Otrdiena, 17. novembris
Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltīts svētku brīdis tiešsaistē
MK sanāksmes tiešsaistē

Trešdiena, 18. novembris
Latvijas Republikas Proklamēšanas diena

Ceturtdiena, 19. novembris

Piektdiena, 20. novembris