Aktuāla informācija

Pamatojoties uz veiktajiem grozījumiem Ministru kabineta noteikumos Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”, no 2020. gada 26. oktobra līdz 6. novembrim atceltas apvienotās pagarinātās dienas grupas nodarbības 2.-4. klašu izglītojamajiem, 1. klašu izglītojamajiem nodarbības notiks katrai klasei atsevišķā telpā. Pagarinātā dienas grupa klases ietvaros notiks bez izmaiņām.
Lūdzu sekojiet informācijai skolas mājaslapā un E-klases pastā!

Radio NABA aicina piedalīties fotokonkursā “DISTANCE”

Par godu LR6 – Latvijas Universitātes Radio NABA 18. dzimšanas dienai tiek izsludināts fotokonkurss ar tēmu “Distance”. Žūrijas 18 izvēlēti labākie darbi dosies ceļojošajā fotoizstādē “18×18″, kā arī piedalīsies skatītāju simpātiju balsojumā Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vienotajā ziņu portālā lsm.lv. Trīs konkursa labāko fotogrāfiju autori saņems papildus Radio NABA sadarbības partneru balvas, tajā skaitā no festivāla LABA DABA 2021.
Fotokonkurss izaicina kā topošo, tā esošo fotomākslinieku radošumu un viņu fotoaparātu objektīvus. Pieteikties dalībai šajā konkursā iespējams līdz š.g. 9. novembrim (ieskaitot).
Konkurss paredzēts visām vecuma grupām un tajā viens dalībnieks var iesniegt 1 – 2 fotogrāfijas. Visa informācija par konkursu pieejama https://www.naba.lv/fotokonkurss.