Aicinājums skolēniem un vecākiem

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, aicinām skolēnu rudens brīvdienās izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskus pasākumus un iespēju robežās izvairīties no došanās ārpus novada robežām, kā arī stingri ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus, sargājot savu un līdzcilvēku veselību.

Pļaviņu novada ģimnāzijas administrācija

Vidusskolēni piedalās starptautiskajā izglītības akcijā

Jau kopš 2015. gada Latvijā tiek organizēta starptautiskā izglītības akcija “Pasaules lielākā mācību stunda”, kuras mērķis ir iepazīstināt tās dalībniekus ar globālajiem mērķiem un iesaistīt ikvienu to sasniegšanā. Latvijā akciju organizē UNESCO Latvijas Nacionālā komisija. Lasīt vairāk…

Grozījumi skolēnu sasniegumu vērtēšanas kārtībā

Ar 2020.gada 13. oktobri stājas spēkā grozījumi Izglītojamo mācību sasniegumu vērtēšanas kārtībā Pļaviņu novada ģimnāzijā. Ar kārtību var iepazīties šeit.