Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Darba plāns 14. – 18. septembris

Pirmdiena, 14. septembris
17.30 4.b klases vecāku sapulce 115. kab.
18.00 12. klases vecāku sapulce 107. kab.
Jaunatnes līgas U-14 sacensības futbolā Ogrē – izbraukšana no skolas plkst. 14:45 (piedalās: T. Aizporietis, R. Mačs, R. Saliņš, R. Hāze, R. Pakers, M. Marcinkevičs, A. Dārziņš, J. Lapiņš, R. Zīle, T. Aizporietis, R. Kārklis, E. Bērziņš)
Jaunatnes līgas U-16 sacensības futbolā Maltā izbraukšana no skolas plkst. 14:45 (D. Cukanovs, R. Kaņepējs, L. Lukss, R. Striķis, K. Timofejevs, J. Marcinkevičs, A. Maļinovskis, A. Kaugers, A. Parmons)

Otrdiena, 15. septembris
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
15:00 Ekopadomes sanāksme 102. kab.
15.10 Klašu audzinātāju MK sanāksme 201. kab.
17.00 9.a klases vecāku sapulce 209. kab.
17.30 8.a klases vecāku sapulce 214. kab.
17.30 8.b klases vecāku sapulce 104. kab.
17.30 11. klases vecāku sapulce 27. kab.
17.30 5.b klases vecāku sapulce 315. kab.
Deju kolektīvu virsvadītāju seminārs Rīgā (I. Reitere)

Trešdiena, 16. septembris
13.10 Leļļu teātra izrāde “Ceļojums” 1. – 2. kl.
17.30 6.a klases vecāku sapulce 216. kab.
17.30 9.b klases vecāku sapulce 310. kab.
Fakultatīvo nodarbību tematisko plānu iesniegšanas pēdējā diena elektroniski direktores vietniecei izglītības jomā mācību darbā L. Ivanovai (lana.ivanova@png.edu.lv)
Tālākizglītības kursi “Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide tehnoloģiju mācību jomas pedagogiem” Jēkabpilī (E. Valdberga, I. Bērziņa)

Ceturtdiena, 17. septembris
MOT nodarbības 7.a un 7.b klases skolēniem
17.30 7.a klases vecāku sapulce 212. kab.
17.30 7.b klases vecāku sapulce 309. kab.
18.00 3.b klases vecāku sapulce 118. kab.
Latgales U-11 jaunatnes čempionāts futbolā Ilūkstē (piedalās: K. Krūmiņš, R. Striķis, S. Krasovskis, J. Placēns, Armīns Dārziņš, E. Ozoliņš, D. Priedītis, S. Rāviņš, R. Bērziņš, Dz. Leončiks, E. Īvāns, H. Kārklis)
Jaunatnes līgas U-15 sacensības futbolā Ogrē izbraukšana no skolas plkst. 14:45 (piedalās: D. Cukanovs, R. Kaņepējs, L. Lukss, R. Striķis, K. Timofejevs, J. Marcinkevičs, A. Maļinovskis, A. Zagorskis, J. Lapiņš, R. Saliņš, R. Pakers, M. Marcinkevičs, Adrians Dārziņš, R. Zīle, T. Aizporietis, R. Hāze)

Piektdiena, 18. septembris
Olimpiskā diena
Ekopadomes dalība Pasaules talkā

19.09 Ekoskolas dalība 9. Pļaviņu novada Neatkarības velobraucienā

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu