Darba plāns 7. – 11. septembris

Pirmdiena, 7. septembris
13.00 Pļaviņu novada pašvaldības struktūrvienību un iestāžu vadītāju ikmēneša sanāksme (I. Luksa)
Individuālā darba nodarbību, fakultatīvo nodarbību, pārbaudes darbu grafika aizpildīšanas pēdējā diena
Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi “Mācību procesa organizēšana ar tehnoloģiju palīdzību” Rīgā (I. Bicāla)

Otrdiena, 8. septembris
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
15.10 Skolas darbinieku sanāksme un tikšanās ar Pļaviņu novada domes priekšsēdētāju A. Luksu svinību zālē. Skolotāju sanāksme
18.00 6.b klases vecāku sapulce 215. kab.
Seminārs Mūsu muzejs” Rīgā (I. Pērkone)

Trešdiena, 9. septembris
17.30 2.b klases vecāku sapulce 116. kab.

Ceturtdiena, 10. septembris
13.30 Atbalsta personāla sanāksme 109. kab.
17.00 2.a klases vecāku sapulce 114. kab.
17.30 1.b klases vecāku sapulce 117. kab.
17.30 4.a klases vecāku sapulce 103. kab.
18.00 1.a klases vecāku sapulce 113. kab.
Mācību priekšmetu tematisko plānu iesniegšanas pēdējā diena elektroniski direktores vietniecei izglītības jomā mācību darbā L. Ivanovai (lana.ivanova@png.edu.lv)
Titullapu iesniegšanas pēdējā diena skolas kancelejā

Piektdiena, 11. septembris
9.30 – 15.30 Kursi “Izglītības iestādes tiesiskās darbības pamati” tiešsaistē (L. Ivanova, I. Luksa)