Aktuāla informācija skolēniem un vecākiem, uzsākot 2020./2021. mācību gadu

gladiola

Vasaras brīvdienas tuvojas noslēgumam, un pavisam drīz sāksies jaunais 2020./2021. mācību gads – šis gads būs atšķirīgs no ierastajiem.
Zinību diena 1. septembrī šogad tiks organizēta neierasti:

Kaut arī Zinību dienas norise ir neierasta, atgādinu, ka skolēniem jāierodas skolā svētku apģērbā (zēniem – tumšas bikses, balsts krekls; meitenēm – tumši svārki, balta blūze).

Aicinu vecākus iepazīties ar “Kārtību, kādā tiek nodrošinātas Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanas prasības Pļaviņu novada ģimnāzijā”, kas ir saistoša ikvienam skolas darbā iesaistītajam. Tā ir pieejama skolas un novada mājaslapā, kā arī Jūsu E-klases pastā.

Šajā mācību gadā būs ļoti aktuāli regulāri sazināties ar klases audzinātāju un būtiski sekot informācijai skolas mājaslapā, E-klases pastā, jo iespējamas dažādas izmaiņas skolas darba modelī.
Lai visās ģimenēs jauka vasaras brīvdienu izskaņa un prieks par skolēnu atgriešanos skolā 1. septembrī!

Direktore Ilze Luksa

Komentēt