Noslēdzies konkurss skolēniem “Brīvība, mana un mūsu”

briivibaAtzīmējot deklarācijas “Par Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu” trīsdesmitgadi, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja (LNVM) Tautas frontes muzeja nodaļa un 4. maija Deklarācijas klubs aicināja bērnus un jauniešus piedalīties vizuālo darbu un dzejas konkursā “Brīvība, mana un mūsu” un parādīt, ko viņiem nozīmē brīvības ideja.
Esam lepni, ka arī mūsu skola tika pārstāvēta šajā konkursā. Apsveicam 8.b klases skolnieces Unu Bērziņu ar iegūto 3.vietu vizuālo darbu grupā 8. – 9. klašu posmā un Vendiju Kažemaku ar izcīnīto 3.vietu dzejas darbu grupā 8. – 9. klašu posmā!
Par labākajiem atzītie darbi 3. maijā tiks publicēti virtuālajā izstādē LNVM Tautas frontes muzeja Facebook kontā, kā arī Latvijas Nacionālā vēstures muzeja mājaslapā. Lasīt vairāk…