apsveikums_Lieldienas_2020

Hansa Kristiana Andersena mākslas darbu konkurss “PAPĪRPASAKAS”

HK.Andersena mākslas darbu konkursa plakāts

”PAPĪRPASAKAS” ir jauns mākslas darbu konkurss skolēniem, kura pamatā ir slavenā dāņu rakstnieka Hansa Kristiana Andersena darbi. Šogad ievērojamajam rakstniekam apritētu 215 gadu, bet viņa daudzajos stāstos, īpaši visā pasaulē labi zināmajās pasakās, tiek apskatītas tēmas, kas sniedzas pāri laikam, vecumam vai tautībai.
Hansa Kristiana Andersena mākslas darbu konkurss “PAPĪRPASAKAS” aicina bērnus vecumā no 7 līdz 15 gadiem radīt savu vizuālo interpretāciju vienai no rakstnieka daudzajām apbrīnojamajām pasakām. Radošais darbs var būt zīmējums, animācijas video, glezna, kolāža vai pat papīra izgriezums – kas bija viena no rakstnieka iecienītākajām nodarbēm – tikai iztēle nosaka robežas! Lasīt vairāk… Konkursa nolikums šeit.

Aicina svinēt 9. maiju – EIROPAS DIENU, izmantojot attālinātus resursus

Lai stiprinātu Latvijas iedzīvotāju aktīvu līdzdalību kopīgo vērtību saglabāšanā, aicina svinēt 9. maiju – EIROPAS DIENU, izmantojot attālinātus resursus.
Eiropas eksāmens ir neatņemama Eiropas dienas tradīcija gan skolēniem (5. – 12.klase), gan pieaugušajiem. Tas ir tiešsaistes tests ar 20 jautājumiem par mums Eiropā. Šogad Eiropas eksāmens būs īpaši interesants, jo daļu jautājumu ir veidojuši skolēni paši. Eiropas eksāmens noritēs no 7. maija plkst. 8:00 līdz 9. maija plkst. 21:00 www.esmaja.lv.