Sveiciens no “Pepijas”

Sveiciens no PepijasNo 23. marta visiem skolēniem jauna pieredze – attālināta mācīšanās.
Tā kā bērnu centram “Pepija” tuvojas 10 gadu jubileja, tad, lūk,

PEPIJAS 10 padomi ikdienas darba ritmam.

1. Turpiniet iet laicīgi gulēt un celties no rītiem ierastā skolas ritmā!
  2. Nezaudējiet rīta rituālus: pavingrojiet, pabrokastojiet un nestaigājiet visu dienu pidžamā!
  3. Sakārtojiet ērtu darba vietu!
  4. Mācieties mācību stundu paredzētajā laikā!
  5. Regulāri sazinieties ar skolotājiem, informējiet, ja nesaprotiet uzdevumus!
  6. Palīdziet saviem klasesbiedriem!
  7. Plānojiet uzdevumus, kas jāveic dienas laikā, un nosakiet prioritātes.
  8. Noteikti paēdiet pusdienas!
  9. Pieturieties pie sava grafika!
  10. Starplaikos atpūtieties!

Bet ko darīt no mācībām brīvajā laikā?
Lasīt vairāk…

Latvijas televīzijas izglītojošā programma

Latvijas televīzija, atsaucoties uz IZM un VISC aicinājumu, sagatavojusi LTV7 programmu attālinātu mācību atbalstam ārkārtas situācijas laikā, atvēlot rīta cēlienu no plkst. 06.30 līdz plkst. 11.00 izglītojošam bērnu un jauniešu saturam.
Arī nākamo nedēļu programma tiek veidota pēc līdzīga principa – no paša rīta mazākajiem skatītājiem, tad sākumskolai par zinātni, tad vecākiem skolēniem par vēsturi, literatūru/kultūru un zinātni.
Informācija par visiem LTV7 raidījumiem un programmu #paliecmājās Izglītība lapā: https://replay.lsm.lv/lv/izglitiba.