Aktuāla informācija!

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju no 13.03.2020. līdz 14.04.2020. mācību process Pļaviņu novada ģimnāzijā tiek organizēts attālināti.

Aicinām iedzīvotājus saziņai ar skolas vadību, skolotājiem un darbiniekiem izmantot tālruņus un e-pastus.
Sekojiet aktuālajai informācijai E-klasē un skolas mājaslapā!

Darba plāns 16. – 20. marts

Pavasara brīvlaiks 1. – 11. kl.
Pedagogu darba laiks – saskaņā ar pedagogu individuālajiem darba grafikiem
12. klašu skolēniem pavasara brīvlaiks

Centralizētie eksāmeni svešvalodās 12. klasēm tiek pārcelti uz maija mēnesi

Pirmdiena, 16. marts