Darba plāns 2. – 6. marts

Skolā dežurē 8.b klase

Pirmdiena, 2. marts
Pļaviņu novada pašvaldības struktūrvienību un iestāžu vadītāju ikmēneša sanāksme (I. Luksa)

Otrdiena, 3. marts
15.30 Konkurss “Erudīts” 10. – 12. kl. skolēniem 201. kab.
RTU projekta “Interaktīvu un animētu rasēšanas mācību līdzekļu izveide” noslēguma pasākums Rīgā (G. Mozga)
9.a, b kl. mācību ekskursija (ESF projekta “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros)

Trešdiena, 4. marts
Krievu valodas (svešvalodas) valsts 23. olimpiāde Rīgā (piedalās A. Trifanova)