Darba plāns 10. – 14. februāris

Skolā dežurē 9.a klase

Pirmdiena, 10. februāris
3. mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde vācu valodā 215. kab.
14.30 Administrācijas sanāksme 110. kab.

Otrdiena, 11. februāris
11.05 Aktualitātes par skolas iesaistīšanos projektā “Aprites ekonomika” svinību zālē
12.15 Metodiskās padomes sanāksme 201. kab.
XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koordinatoru sanāksme Rīgā (J. Nīcgale)
Ikgadējā akcija klimata pārmaiņu mazināšanai “Silto džemperu diena”
15.30 Skolotāju sanāksme 201. kab.

Trešdiena, 12. februāris
10.00 Skatuves runas konkursa starpnovadu kārta Pļaviņu mūzikas skolā
Ēnu diena

Ceturtdiena, 13. februāris
Starpnovadu (II posma) olimpiāde ģeogrāfijā 9. – 12. klasēm tiešsaistē 201. kab. (piedalās: U. Ivanova, B. Skrabutena, E. Luksa)
Publiskās runas konkursa I (skolas) kārta
15.30  Armanda Tripāna dokumentālā filma “Stupelis” un tikšanās ar motokrosa blakusvāģu braucēju Kasparu Stupeli 201. kab.
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolu sacensības tautas bumbā Koknesē
Profesionālās pilnveides programma “Skolu vadības loma jaunā mācību satura un pieejas mācībām ieviešanai skolā” Rīgā (I. Luksa)

Piektdiena, 14. februāris
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102. kab. (piedalās 9.a, 9.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)