Latvenergo erudīcijas konkurss “FIZMIX Eksperiments”

Zināt ir stilīgi

Tuvojas vērienīgākais fizikas notikums Latvijā – 27. janvārī plkst. 10:00 portālā www.fizmix.lv/eksperiments tiks atklāta reģistrācija Latvenergo erudīcijas konkursam “FIZMIX Eksperiments”!
Komandu reģistrācija no 27. janvāra līdz 14. februārim.
Pieci 8. un/vai 9. klašu skolēni un viens skolotājs – konsultants reģistrē komandu FIZMIX portālā.
Atlases kārta (neklātiene) no 17. februāra plkst. 9:00 līdz 24. marta plkst. 16:00. Tiešsaistē tiek risināti portālā ievietoti praktiski un teorētiski ekspertu sagatavoti fizikas uzdevumi.
Fināls (klātiene) 25. aprīlī. Katra reģiona un Rīgas pilsētas 10 labākās komandas pulcējas FIZMIX fizikas festivālā, kur visas dienas garumā sacenšas erudīcijā.
Galvenā konkursa balva – izzinoša un aktīva atpūtas nometne katra reģiona un Rīgas pilsētas zinošākajām komandām.
Jau 25 gadus konkursā “FIZMIX Eksperiments” piedalās katra ceturtā Latvijas skola. Zināt ir stilīgi!
Vairāk informācijas šeit

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

olimpiades

13. janvārī I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8. – 9. klasēm, kurā skolotājas Armandas Lasmanes skolnieces Una Ivanova (9.a klase) ieguva 1. vietu, Sanita Placēna (9.a klase) un Edīte Visocka (9.a klase) ieguva atzinību.
Esam saņēmuši arī iepriecinošu ziņu, ka 9.a klases skolniece Una Ivanova (skolotāja Armanda Lasmane) ir uzaicināta uz latviešu valodas un literatūras olimpiādes 3. posmu!

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi olimpiādes trešajā posmā!