Darba plāns 13. – 17. janvāris

Skolā dežurē 12.a klase

Pirmdiena, 13. janvāris
1., 2. mācību stundas laikā VPD mutvārdu daļa latviešu valodā 6.a klasei 312. kab.
3., 4. mācību stundas laikā VPD mutvārdu daļa latviešu valodā 6.b klasei 312. kab.
Starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8. – 9. klasēm I. Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās L. Lukss, A. Leitlants, U. Ivanova, S. Placēna, S. Jansone, E. Visocka, S. Ērgle, A. Trifanova, izbraukšana plkst. 8.10)
Konference “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” Rīgā (S. Fjodorova)

Otrdiena, 14. janvāris
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.- atb. I. Luksa
1. mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde ķīmijā 9. – 12. klasēm 215. kab. (vada L. Ivanova)
10.00 Tikšanās ar Pļaviņu novada PII vadītājām (Dz. Vanaga)
15.30 Zinātniskās pētniecības darbu aizstāvēšana:

18.00 7. klašu skolēnu vecāku tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem, klases audzinātājiem, skolas administrāciju un atbalsta personālu skolas svinību zālē

Trešdiena, 15. janvāris
VIAA organizētais nozares seminārs “Koks ir labs!” Rīgā (piedalās M. Jablonskis, K. Kaļva, K. Liepiņš, G. Eizāns, M. Krēbss, M. Vasks)
18.00 12.b klases vecāku sapulce 214. kab.

Ceturtdiena, 16. janvāris
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolēnu sacensības volejbolā jauniešiem (piedalās A. Jokums, R. Prohorovs, L. Lukss, A. Aizporietis, R. Jankuns, A. Rāviņš, H. E. Mickevičs, M. Krēbss)

Piektdiena, 17. janvāris
12.15 Metodiskās padomes sanāksme 201. kab.

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu