Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Darba plāns 13. – 17. janvāris

Skolā dežurē 12.a klase

Pirmdiena, 13. janvāris
1., 2. mācību stundas laikā VPD mutvārdu daļa latviešu valodā 6.a klasei 312. kab.
3., 4. mācību stundas laikā VPD mutvārdu daļa latviešu valodā 6.b klasei 312. kab.
Starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā un literatūrā 8. – 9. klasēm I. Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās L. Lukss, A. Leitlants, U. Ivanova, S. Placēna, S. Jansone, E. Visocka, S. Ērgle, A. Trifanova, izbraukšana plkst. 8.10)
Konference “Bērni nepiedzimst ar aizspriedumiem” Rīgā (S. Fjodorova)

Otrdiena, 14. janvāris
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.- atb. I. Luksa
1. mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde ķīmijā 9. – 12. klasēm 215. kab. (vada L. Ivanova)
10.00 Tikšanās ar Pļaviņu novada PII vadītājām (Dz. Vanaga)
15.30 Zinātniskās pētniecības darbu aizstāvēšana:

18.00 7. klašu skolēnu vecāku tikšanās ar mācību priekšmetu skolotājiem, klases audzinātājiem, skolas administrāciju un atbalsta personālu skolas svinību zālē

Trešdiena, 15. janvāris
VIAA organizētais nozares seminārs “Koks ir labs!” Rīgā (piedalās M. Jablonskis, K. Kaļva, K. Liepiņš, G. Eizāns, M. Krēbss, M. Vasks)
18.00 12.b klases vecāku sapulce 214. kab.

Ceturtdiena, 16. janvāris
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās skolēnu sacensības volejbolā jauniešiem (piedalās A. Jokums, R. Prohorovs, L. Lukss, A. Aizporietis, R. Jankuns, A. Rāviņš, H. E. Mickevičs, M. Krēbss)

Piektdiena, 17. janvāris
12.15 Metodiskās padomes sanāksme 201. kab.

Sasniegumi starpnovadu olimpiādēs

olimpiades

13. decembrī skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde vēsturē 9. – 12. klasēm, kurā skolotājas Ivetas Krastiņas audzēkņi Una Ivanova (9.a klase) ieguva 1. vietu, Mikuss Krēbss (9.a klase), Edīte Visocka (9.a klase), Laine Liepiņa (12.b klase) ieguva 2. vietu, Samanta Ērgle (9. b klase), Beāte Skrabutena (10. klase) ieguva 3.vietu, Gvido Eizāns (9.a klase) ieguva atzinību.
Esam saņēmuši arī iepriecinošu ziņu, ka 9.a klases skolniece Una Ivanova (skolotāja Iveta Krastiņa) ir uzaicināta uz vēstures olimpiādes 3. posmu!
8. janvārī skolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde filozofijā 10.-12. klasēm, kurā skolotājas Ivetas Krastiņas skolnieces Karīna Davidova (12.a klase) ieguva 1.vietu, Enia Kaņepēja (12.a klase) ieguva atzinību.

Sveicam skolēnus ar sasniegto, paldies skolotājai par ieguldīto darbu un vēlam veiksmi vēstures olimpiādes trešajā posmā!