Karjeras diena dzelzceļa nozarē

28. novembrī Raivo Kaņepējs (8. b kl.), Kristers Kaļva (8. b kl.), Daniels Cukanovs (8. b kl.), Kārlis Liepiņš (9. a kl.), Mikuss Krēbss (9. a kl.) un Gvido Eizāns (9. a kl.) piedalījās Valsts izglītības attīstības aģentūras un PIKC “Rīgas Valsts tehnikums” organizētajā karjeras pasākumā ,,Karjeras diena dzelzceļa nozarē’’ PIKC RVT Profesionālo mācību centrā Rīgā. Lasīt vairāk…

10. klases mācību ekskursija

Hamlets

Mēs, 10. klase, 7. novembrī devāmies ekskursijā uz Valmieru. Sākumā apmeklējām Vidzemes Augstskolu, kurā studenti mūs iepazīstināja ar augstskolas dzīvi, piedāvātajām izglītības programmām, kā arī izmēģinājām studentu pašu veidoto virtuālās realitātes spēli.
Lai relaksētos un izbaudītu ko nepiedzīvotu, devāmies uz izstādi “Neonija”. Tur ar dažādu gaismu un faktūru palīdzību izveidoti dažādi mākslas darbi un uzstādījumi.
Ekskursijas noslēgumā devāmies uz Valmieras Drāmas teātra izrādi ”Hamlets”. Izrāde visiem ļoti patika un esam pateicīgi par iespēju apmeklēt ”Hamletu” projekta ”Latvijas skolas soma” ietvaros.
Paldies skolas administrācijai, klases audzinātājai un skolotājai Sanitai Fjodorovai par atbalstu!