Aviācijas dienas svētki vecāko klašu skolēniem

aviacijasdienawebbanerilv Vairāk informācijas šeit

3.b klases mācību ekskursija

3.b-klase

26. novembrī, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros, 3. b klases skolēni ar klases audzinātāju Gintu Balodi devās mācību ekskursijā uz poligrāfijas uzņēmumu SIA “Poligrāfserviss” Rēzeknē.
Iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros, skolēni apmeklēja Latgales Kultūrvēstures muzeju, kur piedalījās izglītojošajā nodarbībā “Māla pikuča piedzīvojumi” un Latgales vēstniecībā Gors baudīja TV seriāla “Sirdsmīļā Monika” režisora Armanda Ekšteta izrādi – komēdiju bērniem “Māja zem varavīksnes”. Lasīt vairāk…

izstade

Novembris vienmēr iekrāso mūsu zemi sarkanbaltsarkanās krāsās, jo tad svinam mūsu Latvijai nozīmīgus svētkus – valsts dzimšanas dienu un Lāčplēša dienu.
2019. gads ir Latvijas armijas 100. dzimšanas dienas gads, tāpēc šajā Varonības gadā mūsu skolā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros tika uzstādīta Latvijas Nacionālā vēstures muzeja izstāde “Latviešu strēlnieku bataljoniem 100″. Izstādes ekspozīcijā bija aplūkojamas 23 planšetes, kurās varējām gūt priekšstatu par strēlnieku bataljonu veidošanos un viņu nozīmīgākajām kaujām Latvijā Pirmā pasaules kara laikā. Izstādes iepazīšana skolēniem ļāva labāk izprast filmas “Dvēseļu putenis” varoņu gaitas un pārdzīvoto, kā arī rosināja iepazīt arī mūsu novadnieka Kārļa Štrāla romānu “Karš”.