Slaids1

Darba plāns 19. – 22. novembris

Skolā dežurē 11. klase
“Labestības mēnesis”
Akcija “Dāvāsim brīnumu citiem”

Pirmdiena, 18. novembris
Latvijas Republikas Proklamēšanas diena

Otrdiena, 19. novembris
8.30 Dežūru nodošana – pieņemšana 102. kab. (piedalās 12.b, 11. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
11.05 Ieskats Ekoskolas aktivitātēs svinību zālē 5.- 12. kl.
11.05 5.a, 6.a, 7.a,b klašu audzinātāju, mācību priekšmetu skolotāju, atbalsta personāla un administrācijas sanāksme 201. kab.
15.25 Skolas pašnovērtējuma ziņojuma jomas “Atbalsts izglītojamiem” darba grupas sanāksme 201. kab.
15.45 Klašu audzinātāju sanāksme 201. kab.
ESF projekta “SAM.831” pedagogu profesionālās kompetences pilnveides mācības “Pedagogu profesionālās kompetences pilnveide tehnoloģiju mācību jomas pedagogiem” Rīgā (I. Volane, G. Mozga, L. Ivanova)

Trešdiena, 20. novembris
11.15 Skolas pašnovērtējuma ziņojuma jomas “Izglītojamo sasniegumi” darba grupas sanāksme 201. kab.
12.30 Skolas pašnovērtējuma ziņojuma jomas “Mācīšana un mācīšanās” darba grupas sanāksme 201. kab.
5., 6. mācību stundas laikā skolas (I posma) olimpiāde vēsturē 9. – 12. klasēm 215. kab.
14.30 Skolas pašnovērtējuma ziņojuma jomas “Izglītības iestādes vide” darba grupas sanāksme 203. kab.
14.45 Skolas pašnovērtējuma ziņojuma jomas “Izglītības iestādes resursi” darba grupas sanāksme 203. kab.
Karjeras pasākums „Esi līderis karjerā un dzīvē” 8.a, 8.b, 10., 11.kl.

Ceturtdiena, 21. novembris
11.15 Skolas pašnovērtējuma ziņojuma jomas “Izglītības iestādes darba organizācija, vadība un kvalitātes nodrošināšana” darba grupas sanāksme 203. kab.
Biznesa augstskolas Turība projekta “Uzņēmējdarbības skola” dalībnieku ekskursija un nodarbības svinību zālē
Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā jauniešiem Koknesē
Projekta UNESCO ASP ietvaros Pasaules filozofijas dienas aktivitātes (vada 12.a klase)
Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kursi “Skolēnu radošās darbības attīstības organizatorisko formu daudzveidība koru un ansambļu nodarbībās” Rīgā (O. Krasutina)

Piektdiena, 22. novembris
Dežūru nodošana – pieņemšana 102. kab. (piedalās 11., 10. klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Starpnovadu ierindas skate
7.b kl. mācību ekskursija
Piedaugavas novada stāstnieku konkurss “TECI, TECI, VALODIŅA” (piedalās L. Avotiņa, K. A. Avotiņa, K. Kondrāte, V. Nikaļuka, R. Ruciņš – Vējiņš)
Kursi “Režija un aktiera meistarība. Prakse. Teorija. Metodika” Rīgā (I. Baginska)
Ieviešanas seminārs par pilnveidotā vispārējās vidējās izglītības modeļa īstenošanu Rīgā (I. Luksa, L. Ivanova)
Mācību jomas koordinatoru seminārs Kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā Rīgā (E. Freimane)

4. – 21.11. ”Latvijas stunda”
11. – 22.11. Izstāde “Latviešu strēlnieku bataljoniem – 100”
11. – 22.11. Informācijas tehnoloģiju konkurss „BEBR[A]S” 5. – 7., 10. – 12. klašu skolēniem

Ar svinīgo līniju un ierindas skati sagaidām Latvijas 101. dzimšanas dienu

Dievs, svētī Latviju:
Zemi, cilvēkus, valodu,
Dziesmu un ticību,
Godaprātu un darba tikumu;
uzturi mūs dzīvus,
Dari mūs brīvus –
Garā un pateicībā,
Cilvēka vārda cienīgus