Ekoskolas aktivitātes

30. oktobrī mēs, Pļaviņu novada ģimnāzijas Ekopadomes pārstāvji – Kate Kondrāte, Andis Daugavietis, Viviāna Nikaļuka un Lineta Lauva, devāmies uz Jauno vides reportieru nodarbību, kura notika Aizkraukles novada vidusskolā. Lasīt vairāk…

Tikšanās ar Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem un NATO Alianses karavīriem

Tuvojoties valsts svētku mēnesim, no jauna uzjundī domas par to, kā tapa neatkarīgā Latvija – ar asinīm, spītu un milzīgu gribasspēku. Arī vēsture ir pierādījusi, ka Latvijai drošības jomā vienmēr jābūt sabiedrotajiem, un mūsdienās tās ir NATO valstis.
Lai radītu lielāku izpratni par šīs organizācijas darbību, 29. oktobrī 10. – 12. klases skolēniem bija iespēja tikties ar Aizsardzības ministrijas pārstāvjiem un NATO Alianses karavīriem, kas strādā Latvijā. Jaunieši uzzināja par mūsu valsts aizsardzības koncepciju „Kā mēs sargājam Latviju”, galvenajiem uzdevumiem, rīcību draudu situācijās. Noslēgumā skolēni uzdeva sev interesējošos jautājumus.