Iespēja piedalīties ĢIS dienas testā

GIS_dienas_plakatsŠogad apaļu jubileju svin ģeogrāfisko informācijas sistēmu jeb ĢIS diena - 13. novembrī tā tiks atzīmēta jau 20. reizi!
Uzņēmums SIA Envirotech pievienojas iniciatīvai popularizēt ĢIS, aicinot ikvienu piedalīties interaktīvā testā, lai pārbaudītu savas zināšanas un erudīciju par ģeogrāfiskajām informācijas sistēmām, Latvijas un pasaules ģeogrāfiju un citām saistītām tēmām.
Vienu dienu – trešdien, 13. novembrī, no plkst. 8:00-19:00 būs atvērts tests, kurā var piedalīties ikviens – arī skolotāji un skolēni!
Nepieciešams vien interneta savienojums – gan datoros, gan planšetēs un mobilajās ierīcēs varēsiet atbildēt uz 15 āķīgiem jautājumiem un 1 pareizo atbilžu iesniedzējs laimēs veicināšanas balvu – elektrisko skrejriteni.

Īsumā par ĢIS dienas testu:

KAD: 13. novembrī;
CIKOS: no plkst. 8:00 līdz 19:00;