Darba plāns 9. – 13. septembris

Skolā dežurē 12.b klase

Pirmdiena, 9. septembris
13.00 Pļaviņu novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību vadītāju ikmēneša sanāksme (I. Luksa)
Individuālā darba nodarbību un fakultatīvo nodarbību grafika aizpildīšanas pēdējā diena

Otrdiena, 10. septembris
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
11.05 Skolēnu pašpārvaldes prezidenta vēlēšanas svinību zālē
Mācību priekšmetu tematisko plānu iesniegšanas pēdējā diena elektroniski direktores vietniecei izglītības jomā mācību darbā L. Ivanovai (lana.ivanova@png.edu.lv)
Titullapu iesniegšanas pēdējā diena skolas kancelejā
18:00 3.b klases vecāku sapulce 115. kab.

Trešdiena, 11. septembris
13.00 Leļļu teātra “Tims izrāde” 1. – 3. kl. svinību zālē
Kursi “Motivējošas un apzinātas mācīšanās vides veidošana izglītības kvalitātes paaugstināšanai” Rīgā (I. Luksa, L. Ivanova, J. Nīcgale, V. Platgalve)
Seminārs “Remigrējušo ģimeņu bērnu iekļaušanās Latvijas skolās” Drabešos (S. Stučka)