Orientēšanās sacensības Skrīveru dendroloģiskajā parkā

orientesanas-sacensibas-afisaCeturtdien, 26.septembrī, plkst. 10.00, Skrīveru dendroloģiskajā parkā notiks Skrīveru Tūrisma Informācijas punkta sezonas noslēguma pasākums – orientēšanās sacensības skolu komandām. Pasākums tiek rīkots sadarbībā ar Aizkraukles sadarbības novadu Vēstures metodiskās apvienības atbalstu.

Orientēšanās sacensībām aicinātas pieteikties skolēnu komandas 6.-7., 8.-9. un 10.-12.klašu grupās. Pasākuma laikā plānota gan dažādu ar Latvijas vēsturi saistītu uzdevumu risināšana, gan kopīga zupas baudīšana no lielā katla. Konkursa nolikums pieejams ŠEIT, savukārt pieteikties orientēšanās sacensībām iespējams ŠEIT! Atzīmēsim Latvijas bruņoto spēku simtgadi kopā! Nenokavē – pieteikšanās ir līdz 20.09.2019.!

“Panākumu Universitāte” – mērķtiecīgiem jauniešiem!

„Panākumu Universitāte” ir uz 6 gadiem akreditēta profesionālās pilnveides izglītības programma jauniešiem, kurā, iepazīstot profesionālu un veiksmīgu personību dzīvi un darba pieredzi, tiek attīstīta un veicināta katra jaunieša individuālā prasme gūt savus personīgos panākumus. Lasīt vairāk…

“Kas ir PU”
www.panakumuuniversitate.lv
Infografika par programmu “Panākumu Universitāte”
Informatīva prezentācija
Jauniešu aktivitāšu plāns 2019./2020.m.g.
Ja esam Jūs ieinteresējuši iesaistīties programmā “Panākumu Universtitāte” vai uzzināt ko vairāk, esat laipni aicināti pieteikties rakstot uz info@panakumuuniversitate.lv vai zvanot T. 29333040 līdz 16.septembrim!