10. klases mācību ekskursija uz Siguldu

turaida

30. maijā mēs, desmitie, devāmies izglītojošā un atpūtas braucienā uz Latvijas pērli Siguldu. Dienas pirmo daļu pavadījām lielākajā piedzīvojumu parkā Baltijā – Tarzānā. Pārvarējām ļoti sarežģītu šķēršļu trasi. Tas bija pārbaudījums mūsu komandas vienotībai un katra individuālajām spējām un izturībai.
„Latvijas skolas soma” ir lielākā valsts simtgades dāvana skolēniem. Arī mēs bijām priecīgi saņemt dāvanā iespēju piedalīties divās izglītojošās programmās Turaidā.
Orientēšanās spēlē “Tūkstošgadu stāsts’’ aizraujošā un aktīvā veidā mēs iepazinām Turaidas muzejrezervāta objektus.
Programmā “Ciemos pie Turaidas fogta” ieguvām zināšanas par Latvijas vēsturi 14. – 16. gadsimtā. Izjutām senatnes garu, ietērpjoties viduslaiku tērpos. Apguvām iedzīvotāju kārtām raksturīgās manieres un viduslaiku rakstību, baudījām laikam raksturīgu mūziku.
Esam pateicīgi par iespēju pavadīt piedzīvojumiem bagātu un emocijām piesātinātu dienu kopā ar klasi. Patīkamas un interesantas brīvdienas!

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu