Zinību svētki

Ir atkal maijs.
Klāt pieneņu un ceriņu, putnu dziesmu un ziedošu ābeļdārzu laiks.
Maijs ir skaistākais pavasara mēnesis, kad ziedu sveces ver kastaņas, smaržo ceriņi un dzeguze kūko katram savu laimi.
Skolā maijs ir ražas mēnesis, kad skolēni un skolotāji plūc sava darba augļus.
Arī šogad, 17. maijā, Zinību svētkos, turpinām Pļaviņu novada ģimnāzijas skaisto tradīciju – godināt skolēnus, kas mācību gada laikā ir piedalījušies dažādu posmu mācību olimpiādēs, viņu ģimenes par atbalstu, kā arī teikt paldies skolotājiem par ieguldīto laiku un darbu.

Zvana svētki

Ar pieneņu ziediem,
Ar kreimenītēm,
Ar visu, kas šobrīd uzziedēt prot.
Tā diena ir klāt.

17. maijs – tā ir diena, kad Pļaviņu novada ģimnāzijas devīto un divpadsmitās klases skolēni svin Zvana svētkus.
Šis pasākums aizritēja caur atmiņām, dziesmām un laba vēlējumiem. Skolas biedri, skolotāji un skolas administrācija 9. un 12. klases skolēniem vēlēja veiksmi eksāmenos, gudrību lēmumu pieņemšanā un veiksmi it visās jomās.
Lai katram līdzās savs sargeņģelis, savs sapņu pārdevējs un labs ceļavējš!

Interešu izglītības kolektīvu koncerts

Lec, saulīte, spīdi spoži,
Rotā druvu, rotā sētu!

/Rasa Bugavičūte-Pēce/

Maijam pieder visskaistākais gada laiks. Kur paveries – pavasaris ir savu paveicis! Ar ievziedu smaržu, balti apsnigušiem ķiršu kokiem… Arī mēs esam šī ziedošā brīža liecinieki. Atliek tikai baudīt, smaržot un sajust!
Ik gadu, kad pavasara reibinošā elpa dveš ievziedu un ābeļu burvīgo pieskārienu, interešu izglītības pašdarbības kolektīvi rāda mācību gada laikā padarīto.
Koncertā piedalījās: 4. – 11. klašu koris un tā vadītāja Olga Krasutina, koncertmeistare Sigita Vilkaplātere , 1. – 2. klašu deju kolektīvs (vadītāja Irēna Balode), sākumskolas ansamblis ar vadītāju Kristiānu Balodi, 6. – 7. klašu un 9. – 12. klašu deju kolektīvi un to vadītāja Ineta Reitere, folkloras pulciņu dalībnieki ar vadītāju Agitu Lindenbergu, interešu izglītības programmas “Skatuves runas pamati” dalībnieki, ko sagatavo skolotāja Silga Stučka, konkursa “Dziedošā klase 2019” laureāti – 4.a klases skolēni un skolotāja Ilona Lazda, 6.a klase ar skolotāju Lauru Avotiņu un 11.b klase ar skolotāju Jolantu Nīcgali.