Atvērto durvju diena Latvijas Lauksaimniecības universitātē

LLU-ADD-Jun2019_page-0001

Šī gada 13. jūnijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Jelgavas pilī (Lielā iela 2, Jelgava) un fakultātēs norisināsies Atvērto durvju diena. Tā būs lieliska iespēja ikvienam interesentam iepazīties ar plašo universitātes studiju piedāvājumu un klātienē iegūt atbildes uz jautājumiem, lai jau šajā rudenī varētu kļūt par studentu dzīvības zinātņu un tehnoloģiju universitātē.

Vairāk informācijas: https://ej.uz/ADD2019junijs

Paldies par sadarbību un aktivitāti!

kopaaIr divu veidu cilvēki, kuri saka, ka pasaulē neko nevar mainīt un ietekmēt. Tie, kas baidās mēģināt un tie, kas baidās, ka izdosies. Kustība “ Draudzīga skola” saka, ka daudz kas ir maināms, ja vien mēs gribam. Lasīt vairāk…

“Ilgtspējīga pārvietošanās”

22. maijā Pļaviņu novada ģimnāzijas iekšpagalmā notika Ekoskolas organizēts pasākums 4. – 8. klašu skolēniem “Ilgtspējīga pārvietošanās”. Pļaviņu novada domes izpilddirektors A. Bardovskis klātesošos iepazīstināja ar elektromobiļa priekšrocībām un trūkumiem, stāstīja par videi draudzīgu transportlīdzekļu izmantošanu Latvijā. Skolēni ar interesi un aizrautību aplūkoja pašvaldības elektromobili. Pļaviņu sporta kluba “Skanste” pārstāvji – Hugo Vīksne- Sarkanais, Linards Lukss un Rolands Paļuga stāstīja par riteņbraukšanu kā sporta veidu un riteņbraucēju karjeras iespējām, demonstrēja ekipējumu. Puiši aicināja skolēnus pievienoties Pļaviņu riteņbraucēju rindās, kā arī ikdienā izvēlēties videi draudzīgākos pārvietošanās veidus.