Tuvojas 9. maijs – Eiropas dzimšanas diena!

Tuvojas 9.maijs – Eiropas dzimšanas diena! Vērienīgs un jau iemīļots pasākums šajā dienā ir Eiropas eksāmens, kurā tiešsaistē www.esmaja.lv no 8:00 līdz 21:00 piedalās skolēni, skolotāji un ikviens interesents. Eiropas eksāmena mērķis ir pilnveidot un pārbaudīt zināšanas un izpratni par Eiropas Savienību, Latviju, kā arī mudinātu aizdomāties par savu pilsonisko aktivitāti.
Visi aicināti piedalīties Eiropas eksāmenā un kļūt par aktīviem, atbildīgiem, zinošiem Latvijas un Eiropas iedzīvotājiem, lai kopā veidotu labāku nākotni! Lasīt vairāk…

Darba plāns 6. – 10. maijs

Skolā dežurē 8.b klase

Pirmdiena, 6. maijs
Brīva diena

Otrdiena, 7. maijs
8.30 Dežūras nodošana – pieņemšana 102. kab. (piedalās 8.a, 8.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
11.05 8.a, 8.b, 9.a, 9.b, 11.a, 11.b, 12. kl. audzinātāju sanāksme 110. kab.
13.00 Pļaviņu novada pašvaldības iestāžu un struktūrvienību vadītāju ikmēneša sanāksme (I. Luksa)
15.30 MK sanāksmes
17.30 11.b kl. vecāku sapulce 214. kab.
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 1.a, 1.b klasei 112., 118. kab.
Jaunatnes līgas sacensības futbolā Maltā (piedalās 2004., 2005. g. dzim. zēnu komandas)

Trešdiena, 8. maijs
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 2.a, 2.b klasei 115., 103. kab.
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros mācību vizīte Latvijas Dabas muzejā

Ceturtdiena, 9. maijs
Aizkraukles novada sporta skolas reģionālo skolu sacensības vieglatlētikā
Pēdējā ieskaišu diena 9., 12. klašu skolēniem
Draudzības turnīrs šahā Aizkrauklē (piedalās: Dz. Leončiks, V. Ozola, K. Mucenieks, Ē. M. Saliņa, E. Muceniece, E. Osipausks)
Mācību satura ieviešanas seminārs pašvaldības izglītības jomas vadītājiem un speciālistiem Rīgā (I. Luksa)

Piektdiena, 10. maijs
11.05 Dežūras nodošana – pieņemšana 102. kab. (piedalās 8.b, 7.a klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
17.30 Interešu izglītības kolektīvu koncerts
10. klases un 11.b kl. sk. E. Tropika ZPD teorētiskās daļas iesūtīšana skolotājai I. Krastiņai (iveta.krastina@png.edu.lv)

06.05.- 10.05. Tematiskā izstāde “Latvijas vērtības” skolas bibliotēkā

Kļūsti par Gadsimta albuma veidotāju

Šogad aprit trīsdesmit gadi, kopš Baltijas valstu iedzīvotāji 1989. gada 23. augustā vienojās akcijā Baltijas ceļš.

Lai atzīmētu šo īpašo nevardarbīgas pretošanās notikumu un saglabātu atmiņas, kas vēl dzīvo mums līdzās, Latvijas Nacionālais vēstures muzejs sadarbībā ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju aicina ikvienu, īpaši skolu jauniešus, pārskatīt ģimenes, radu un draugu fotogrāfijas par piedalīšanos Baltijas ceļā un pievienot tās Latvijas muzeju kopizstādes “Latvijas gadsimts” projektam Gadsimta albums.

Tā ir virtuāla galerija, kurā par Latvijas valsts 100 gadiem vēsta iedzīvotāju iesūtītas fotogrāfijas un stāsti no privātajiem, ģimeņu un kolektīvu arhīviem.

Kļūsti par Gadsimta albuma veidotāju: www.latvijasgadsimts.lv/albums

Ar akcijas Baltijas ceļš trīsdesmitajai gadadienai veltīto norišu programmu var iepazīties šeit.

Ekoskola aicina šķirot atkritumus

ZJ-TL-logoAtkritumu šķirošana ir vienkāršs process, kas neprasa nedz daudz laika, nedz arī kādus speciālus resursus. Kā to darīt? Ieskaties šeit.