Ekoskolas komanda piedalās Pļaviņu novada 8. Neatkarības Velobraucienā

Pļaviņu novada ģimnāzijas Ekopadome saka lielu PALDIES Ekoskolas komandai, kura piedalījās Pļaviņu novada 8. Neatkarības Velobraucienā, aicinot iedzīvotājus izvēlēties videi draudzīgus pārvietošanās veidus! Paldies skolotājām Inetai B., Jolantai N., Ivetai K., Sanitai F., kancelejas pārzinei Sanitai B. un skolas direktorei Ilzei L. par piedalīšanos un zaļās domāšanas popularizēšanu!
Tikai kopā – roku rokā mēs veidojam zaļu, cilvēkiem un dabai draudzīgu dzīves un pārvietošanās vidi!

Ekoskolas koordinatore Ingrīda Bērziņa

Izmaiņas 3. maijā

5. – 12. klase
1. 7.a Informātika (sk. L. Ivanovas grupai patst. darbu vada sk. E.Valdberga) 20.kab.
1., 2. 5.a Literatūra (patst. darbu vada sk. S. Stučka) 312.kab.
2. 7.b Informātika (sk. L. Ivanovas grupai patst. darbu vada sk. E.Valdberga) 20.kab.
6. 5.b Latviešu valoda (patst. darbs mājās)

“FIZMIX Eksperiments” fizikas festivāls

Fizikas festivala programma 201911. maijā Rīgas Kongresu namā un tā laukumā visas dienas garumā ar aktīvu programmu notiks lielākais fizikas notikums Latvijā un Baltijā – “FIZMIX Eksperiments” fizikas festivāls. Festivāla programmu no plkst. 11.00 līdz 17.00 veidos trīs lielas aktivitāšu zonas – brīvdabas skatuve, Latvijas skolu fizikas erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” fināls un radošo aktivitāšu pieturas. Festivāla programma šeit.