Paviu novada imnzija - skolas ka

Pļaviņu novada ģimnāzija

skola, kurā dators ir tavs draugs

Paviu novada imnzija - logo

Darba plāns 15. – 19. aprīlis

Projektu nedēļa “Izzini nezināmo!”

Pirmdiena, 15. aprīlis
10.00 Moldovas vēstnieka vizīte skolā, tikšanās ar vidusskolēniem 201. kab.
Starpnovadu olimpiāde matemātikā 4. klasēm I. Gaiša Kokneses vidusskolā (piedalās: H. Eriksone, M. Mača, K. Aizporietis, E. Muceniece, J. Riekstiņa, S. A. Birkāne, R. Lauva, M. Ozoliņa)
1.- 9. klašu konkurss “Es dzīvoju Pļaviņu novadā” svinību zālē
5.b klases mācību ekskursija
Profesionālās pilnveides kursi “Mācīšanās konsultantu – ekspertu sagatavošana reģiona vajadzībām” Rīgā II kārta (L. Ivanova)
Līdz dienas beigām elektroniski iesniegt klases projektu nedēļas detalizēto plānojumu (kārtības 1. pielikums) direktores vietniecei mācību darbā (lana.ivanova@png.edu.lv)

Otrdiena, 16. aprīlis
10.00 Biedrības “Baltaine” Radošās mājas nodarbība 1.-2. klasēm svinību zālē
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 3.a, b klasei 113., 117. kab.
5.a klases mācību ekskursija
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros mācību vizīte Kurzemes Democentrā
IEA Starptautiskais Matemātikas un dabaszinātņu izglītības attīstības tendenču pētījums (IEA TIMSS 2019) 4.b klasei
Zemgales novada šaha olimpiāde Jelgavā (piedalās: E. Osipausks, E. Muceniece, V. Ozola, Dz. Leončiks)
Konkursa “Esi drošs- neesi pārdrošs” 1. kārtas darbu iesniegšana 7.-8. klasēm

Trešdiena, 17. aprīlis
11.00 Seminārs datu aizsardzības jomā informācijas tehnoloģiju lietotājiem pašvaldībā “Informācijas tehnoloģiju drošība” (S. Bērziņa, L. Ivanova)
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros Tehniskā diena sadarbībā ar Daugavpils universitāti 201., 204., 211., 214. kab.
20. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde „Pasakas – Ziedu pasakas” (koka un metāla tehnoloģijas) 3. posms Rīgā (piedalās A. Daugavietis)
15. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiāde tekstila tehnoloģijās „Mēs -Latvijas nākotnei” 3. posms (piedalās K. Kondrāte)

Ceturtdiena, 18. aprīlis
MOT nodarbība 7., 8. klašu skolēniem
Projektu nedēļas darbu prezentēšana svinību zālē:
10.00 – 1.a, 1.b, 2.a, 2.b, 3.b, 4.b klases
11.00 – 5.a, 5.b, 6.a, 6.b, 7.a, 8.a klases
12.00 – 9.a, 9.b, 10., 11.a, 11.b, 12., 7.b, 8.b klases
3.a, 4.a klases mācību ekskursija

Piektdiena, 19. aprīlis
Lielā piektdiena

15.04.-18.04. Tematiskā izstāde: “Projektu daudzveidība skolā” skolas bibliotēkā

Komentēt

Tev jāienāk, lai komentētu