Sasniegumi latviešu valodas starpnovadu olimpiādē 4. klasēm

olimpiades8. aprīlī I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde latviešu valodā 4. klasēm, kurā Helēna Eriksone (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva 1. vietu, Ieva Miķelsone (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva 2. vietu, Justīne Riekstiņa (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere) ieguva 3. vietu, Marta Mača (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda), Kaiva Annika Avotiņa (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere), Laura Lorita Buševica (4.b klase, skolotāja Sarmīte Meldere), Sofija Anna Birkāne (4.a klase, skolotāja Ilona Lazda) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājām par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Aicinājums jauniešiem piedalīties konkursā „Digitālās prasmes nākotnes darbam 2019”

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Microsoft Latvia un Latvijas IT klasteri izsludina konkursu Latvijas skolēniem „Digitālās prasmes nākotnes darbam 2019”.

Konkursā tiek aicināti piedalīties Latvijas pamatskolu un vidusskolu skolēni vecumā no 12 līdz 19 gadiem, iesniedzot savus redzējumus par digitālajām nākotnes profesijām. Skolēniem tiek piedāvāti 10 dažādi iespējamie karjeras attīstības virzieni, no kuriem tiem jāizvēlas sev atbilstošākais un jāizstrādā īss profesijas apraksts, jāizveido un jāiesniedz digitālā formātā izstrādāts redzējums par šīs profesijas pienākumiem, nepieciešamajām īpašībām un prasmēm, kā arī ikdienas darbu (darbus var iesniegt uzfilmējot video, izveidojot infografiku, izstrādājot attēlu kolāžu, animāciju, mājas lapu vai izmantojot kādu citu no digitālajiem rīkiem).

Konkursa darbu iesniegšanas termiņš ir š.g. 15. maijs. Pieteikties var, aizpildot pieteikuma formu ej.uz/konkurss2019

Sīkāka informācija par konkursu mājaslapā www.eprasmes.lv

Konkursa nolikums šeit.