Panākumi Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādē

olimpiadesAr panākumiem Atklātās mājturības un tehnoloģiju olimpiādes atlases kārtā ir startējis 9.b klases skolnieks Andis Daugavietis, kurš ir saņēmis uzaicinājumu 2019. gada 17. aprīlī piedalīties 20. atklātā mājturības un tehnoloģiju olimpiādes „Pasakas – Ziedu pasakas” (koka un metāla tehnoloģijas) 3. posmā. Paldies skolotājam Guntim Mozgam un veiksmīgu turpmāko startu!

Pieteikšanās valsts pārvaldes Atvērto durvju dienām 2019 ir atklāta!

image003Tas brīdis ir pienācis – pieteikšanās valsts pārvaldes Atvērto durvju dienām 2019 ir atklāta!

Aicinām piedalīties valsts pārvaldes Atvērto durvju dienās, kas šogad notiks no 8. līdz 10. maijam vairāk nekā 200 vietās visā Latvijā.

Atvērto durvju dienu laikā skolēniem dažādos aizraujošos veidos būs iespēja ne tikai iepazīt valsts iestāžu ikdienu “no aizkulisēm” un saprast, kā strādā mūsu valsts, bet arī uzzināt, kas ir sabiedrības līdzdalība un ko mēs visi esam ieguvuši 15 gadu laikā, kopš Latvija ir Eiropas Savienības dalībvalsts.

Pasākumu ir daudz un dažādi. Aicinām plašāk ar tiem iepazīties mājaslapā https:///www.atvertodurvjudiena.lv. Pie katra pasākuma pievienota informācija par pieteikšanās kārtību, kā arī kontaktpersonas dati, ar ko neskaidrību gadījumā sazināties.

Lai gan pieteikšanās vairumam pasākumu notiek līdz aprīļa beigām, vietu skaits daudzviet ir ierobežots, tāpēc aicinām klases audzinātājus apmeklējumu pieteikt savlaicīgi.

Ekoskola aicina iesaistīties akcijā “Baltijas cilvēku ķēde klimatam”

Aicinām visus piedalīties klimata pārmaiņām veltītajā Ekoskolu akcijā “Baltijas cilvēku ķēde klimatam”, kas ir kā turpinājums 15. marta Globālajam streikam nākotnei. 15. martā akcija pulcēja 1,5 miljonus jauniešu visā pasaulē un vairāk kā 600 dalībniekus arī Rīgā. Akcijas pret klimata pārmaiņām turpinās katru piektdienu visā pasaulē, un 12. aprīlī plānota īpaša Baltijas valstu akcija, atceroties šo valstu vienotību Baltijas ceļa veidošanā pirms 30 gadiem. Ko tieši darīt? Periodā no 11.00 – 13.00 atvēlēt dažas minūtes, lai izveidotu cilvēku ķēdi ap savu skolu, tā simboliski pievienojoties akcijai.

ekoskolas-klimatc4812

Izmaiņas 10. aprīlī

5.- 12. klase
1. 8.b Klases stunda (patst.darbu vada sk. I.Bērziņa) 104.kab.
1. 7.a Sociālās zinības 216.kab.
1. 12. Latviešu valoda 316.kab.
1. 11.b Bioloģija 201.kab.
1 9.a Matemātika 211.kab.
2. 7.b Literatūra 311.kab.
3. 6.b Latviešu valoda 316.kab.
3. 8.b Matemātika 211.kab.
4. 8.b Latviešu valoda 316.kab.
4. 11.a Bioloģija 201.kab.
5. 6.a Latviešu valoda 316.kab.
5. 6.b Angļu valoda 310.kab.
6. 6.b Sports (patst.darbs mājās)
6. 9.a Bioloģija 201.kab.
6. 11.b Latviešu valoda 316.kab.
6. 12. Kulturoloģija 216.kab.
6. 7.a Sports (patst.darbs mājās)
6. 7.b Sports (patst.darbs mājās)