Darba plāns 1. – 5. aprīlis

Skolā dežurē 11.a klase

Pirmdiena, 1. aprīlis
Līdz plkst. 12.00 konkursa “Erudīts” 5. – 7. klašu komandu pieteikumu iesniegšanas pēdējā diena 209. kabinetā
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 6.a klasei svinību zālē

Otrdiena, 2. aprīlis
9.00 Administrācijas sanāksme 110. kab.
15.25 Klašu audzinātāju MK sanāksme 201. kab.
15.30 Konkurss “Erudīts” 5. – 7. klašu skolēniem svinību zālē
Līdz plkst. 17.00 atskaites par paveikto darbā ar skolēniem, kuriem ir vāji mācību sasniegumi, iesniegšana kancelejā vai elektroniski (sanita.berzina@png.edu.lv)
Eiropas Sociālā fonda projekta 8.3.2.2/16/I/001 “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” ietvaros pirmās palīdzības nodarbības 8.b klasei svinību zālē
“Zaļā josta” radošais konkurss “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai” Latgales reģionālā konkursa skate Rēzeknē (piedalās: E. Kurcalte, Ē. M. Saliņa, K. Kondrāte, U. Bērziņa)

Trešdiena, 3. aprīlis
Latvijas izglītības iestāžu koru konkurss Daugavpilī, gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem
Skolēnu skatuves runas konkursa II kārta Jelgavā (piedalās: E. Baltā, K. Kondrāte, A. Leitlants, R. Ruciņš – Vējiņš, E. Kaņepēja)
VARAM rīkotais jubilejas pasākums “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” Rīgā (A. Lasmane)

Ceturtdiena, 4. aprīlis
17.30 3.b klases vecāku sapulce 117. kab.
Lietišķās informātikas olimpiāde “Paskāla ritenis” Daugavpilī (piedalās: U. Ivanova, E. Bogdanovičs)

Piektdiena, 5. aprīlis
11.05 Dežūru nodošana – pieņemšana 102.kab. (piedalās 11.b, 7.b klases virsdežuranti, klases audzinātāji)
Konkurss “Dziedošā klase” svinību zālē