Aicina talantīgus jauniešus pieteikties projektam “Manas brīvdienas”

FINPlak_ts_Manas_Br_vdienasStraujiem soļiem tuvojas vasaras piedzīvojums “Manas brīvdienas 2019”, kurš šogad norisināsies Cēsīs no 1. līdz 7. jūlijam un kurā, tāpat kā iepriekšējos gados, līdz 21. jūnijam aicināti pieteikties bērni un jaunieši vecumā no 16 līdz 18 gadiem no visas Latvijas. Informācija par pieteikšanos atrodama mājaslapā www.manasbrivdienas.lv.

Šo nedēļu būs iespēja pavadīt kopā ar daudzpusīgo TV un radio personību Baibu Sipenieci – Gavari un viņas radošo komandu, kā arī īpašajiem viesiem.

Šogad projekta tematika ir izklaides industrija – viss, ko tā slēpj un kas ar to saistās. Projekta norises laikā tiks rīkotas tikšanās ar Baibas kolēģiem un draugiem gan no televīzijas, gan radio, lai šī karstākā brīvdienu nedēļa būtu patiešām neaizmirstama un iespaidiem bagāta. Radošajā komandā sapulcēti dažādu jomu profesionāļi – horeogrāfe un kustību māksliniece Liene Grava, vokālā konsultante Madara Celma un citi brīnišķīgi pasniedzēji.