Sasniegumi informātikas starpnovadu olimpiādē

owl-using-a-laptop-md

25. martā I. Gaiša Kokneses vidusskolā notika starpnovadu (II posma) olimpiāde informātikā 5. – 7. klasēm, kurā Keita Kristiāna Brūniņa (5.b klase, skolotāja Evita Valdberga), Linards Lukss (7.b klase, skolotāja Evita Valdberga) ieguva 1. vietu, Ance Bērziņa (5.a klase, skolotāja Evita Valdberga), Ieva Ambaine (7.b klase, skolotāja Lana Ivanova) ieguva 2. vietu, Aksels Leitlants (7.b klase, skolotāja Lana Ivanova), Jānis Marcinkevičs (7.b klase, skolotāja Evita Valdberga) ieguva 3. vietu, Kate Kondrāte (6.b klase, skolotāja Evita Valdberga) ieguva atzinību.
Paldies skolēniem un skolotājai par ieguldīto darbu gatavojoties olimpiādei!

Īpaša mācību stunda Klintaines bibliotēkā

12789marts1949. gada 25. marts Latvijas vēsturē ir sāpju lapa, jo šis datums saistās ar deportācijām, kad uz Omskas, Tomskas apgabaliem tika izsūtīti vairāk nekā 90000 Baltijas valstu iedzīvotāju.
Māras dienā, 25. martā, mēs, 11.a un 11.b klases skolēni un klases audzinātājas, devāmies uz Klintaines pagasta bibliotēku, kur bibliotēkas vadītāja Alita Kluša mūs iepazīstināja ar četru dažādu mūsu novadnieku atmiņu stāstiem. Lasīt vairāk…