Konkurss “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”

Esam iesaistījušies “Zaļā josta” rīkotajā radošajā konkursā “Es sāku ar sevi – Tīrai Latvijai!”. Mūsu skolu konkursā pārstāv četru meiteņu komanda – Elīza un Ērika Made no 3. b klases, Kate no 6. b klases un Una no 7. b klases. Lasīt vairāk…

Informācijas diena Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā

RTA Informācijas dienaPiektdien, 5. aprīlī, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA), Atbrīvošanas alejā 115, Rēzeknē plkst. 10.00 interesenti gaidīti Informācijas dienā.
Vairāk informācijas šeit

Atvērto durvju dienas Daugavpils Būvniecības tehnikumā

atverto durvju dienas 2019_DBT-1Aicinām uz Daugavpils Būvniecības tehnikuma atvērto durvju dienām 3. un 4. aprīlī.
Programmā stāstījums par profesijām, mācību vides iepazīšana, paraugdemonstrējumi darbnīcās un praktiskas aktivitātes dalībniekiem.
Mācību iestāde piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītās būvniecības, autotransporta, ceļu būves, siltumapgādes, arhitektūras un dizaina nozaru profesijas gan pēc 9. klases, gan 12. klases.
Lūdzam pieteikt grupas aizpildot anketu: www.ej.uz/uzDBT
Uz tikšanos 3., 4. aprīlī, Daugavpils Būvniecības tehnikumā,
Jātnieku ielā 87.