Konkurss “Balsis 2019”

IMG_0455

Kā jau katru gadu, pavasarim tuvojoties, vokālo ansambļu konkurss “Balsis” ir atkal ieskandināts ar skaistām, jaunu autoru uzrakstītām, kolektīvu vadītāju aranžētām dziesmām. Šogad mēs, sākumskolas ansamblis, 8. martā devāmies uz Zemgales reģiona ansambļu skati Bauskā.
Konkursā kolektīviem bija jādzied trīs dziesmas, no kurām divām bija jābūt bez pavadījuma. Drīkstēja izmantot tikai mūzikas instrumentus bez noteikta skaņu augstuma. Tas šogad bija jauninājums. Manuprāt, šis muzicēšanas uzdevums bija ļoti grūts, jo acapella dziedājums parāda, cik noturīgi katrs spēj nodziedāt izvēlēto dziesmu.
Mēs esam gandarītas, ka starp 22 Latvijā dziedošajiem vokālajiem ansambļiem, ir izskanējis arī Pļaviņu novada ģimnāzijas nosaukums. Sāķumskolas ansamblis konkursā ieguva 2. pakāpes diplomu.
Paldies meitenēm par cītīgo darbu, gatavojoties valsts rīkotajam konkursam!

Ansambļa vadītāja Kristiāna Balode

Apsveicam!

Apsveicam 11. a klases skolnieci Karīnu Davidovu ar saņemto uzaicinājumu piedalīties Latvijas skolēnu 43. zinātniskās pētniecības darbu konferences 3. posmā – valsts konferencē š. g. 12. un 13. aprīlī Rīgā.
Vēlam veiksmi sagatavošanās posmā!

Aicina piedalīties sacerējumu un zīmējumu konkursos par Latvijas vēsturi

Fonds “Sibīrijas bērni” izsludina divus konkursus skolēniem. Aicinām līdz š. g. 7. maijam iesūtīt darbus sacerējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944” un zīmējumu konkursam “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949”.
Ar konkursiem vēlamies mudināt skolēnus izzināt mūsu valsts un savas ģimenes vēsturi, stiprināt bērnos un jauniešos patriotisma jūtas un piederības sajūtu Latvijai.
Zīmējumu konkursa “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949” nolikums
Sacerējumu konkursa “SIBĪRIJAS BĒRNI 1941/1949 – TRIMDAS BĒRNI 1944” nolikums

Sākas pieteikšanās bezmaksas ekskursijām uzņēmumos

preakse.lvAp 100 uzņēmumi atvērs durvis, lai iepazīstinātu ar sevi studentus un skolēnus. Nenokavējiet pieteikšanos, vietu skaits ierobežots! Dalība – BEZMAKSAS.

Pieteikties ir iespēja Prakse.lv spiežot uz pasākumu sadaļas: spied šeit - kur tiek publicētas ekskursijas ar norises laikiem un aprakstiem – vai arī zvanot/ rakstot Kristapam Bērziņam, tel. 28861524, epasts: kristaps.berzins@prakse.lv un Amandai Brizgai, tel. 28390935, epasts: amanda.brizga@prakse.lv.