Noslēdzies “Zaļā josta” makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkurss “Tīrai Latvijai!”

tirai_Latvijai_logoNoslēgusies dalībnieku reģistrācija “Zaļā josta” rīkotajai izlietoto bateriju vākšanas kampaņai “Tīrai Latvijai!”. Šajā mācību gadā izlietoto bateriju vākšanai pieteicās 210 izglītības iestādes, kuru audzēkņiem provizoriski ir izdevies savākt pārstrādei 17 tonnas videi kaitīgu atkritumu – izlietoto bateriju. Mūsu skolā tika savākti 240 kg izlietoto bateriju.

Otrreizējo izejvielu vākšanas kampaņas “Tīrai Latvijai!” ietvaros jau 15. reizi “Zaļā josta” iesaistīja bērnus un jauniešus makulatūras vākšanā. Ir savākts liels makulatūras daudzums – provizoriski 496,59 tonnas. Mūsu skolā tika savākti 6980 kg makulatūras. Lasīt vairāk…

Makulatūras un izlietoto bateriju vākšanas konkursa rezultātu tabulu var skatīt šeit.