Sasniegumi starpnovadu publiskās runas konkursā

olimpiades19. februārī skolā notika starpnovadu (II posma) publiskās runas konkurss, kurā Anna Esiņa (9.a klase, skolotāja Indra Ozoliņa) ieguva 1.vietu, Mikuss Krēbss (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Violeta Adamoviča (12.klase, skolotāja Tatjana Starčenko) ieguva 2.vietu, Marta Langenfelde (9.b klases, skolotāja Rita Jakovļeva), Anželika Žukova (9.b klase, skolotāja Aiga Bērziņa), Anete Bite (12.klase, skolotāja Valda Mičule) ieguva 3.vietu, Gvido Eizāns (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Edīte Visocka (8.a klase, skolotāja Ineta Bicāla), Linda Laine Kalviša (9.a klase, skolotāja Indra Ozoliņa), Jana Rediko (11.a klase, skolotāja Tatjana Starčenko) ieguva atzinību. Paldies skolēniem un skolotājiem par ieguldīto darbu gatavojoties konkursam!

Ekoskolu Ziemas forums

soc. tikliemNo 22. līdz 24. februārim Valmieras sākumskolā pulcēsies vairāk nekā 200 dalībnieku no Ekoskolām visā Latvijā. Vides izglītības fonds organizētais Ziemas forums jau ir kļuvis par tradīciju, taču šogad pasākuma programma papildināta ar īpašām aktivitātēm, kas veltītas starptautiskās Ekoskolu programmas 25 gadu jubilejai. Lasīt vairāk…

Latvijas skolu atvērto datu hakatons

Skolu_Hakatons_plakats

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija sadarbībā ar partneriem, tostarp, Valsts izglītības satura centru, organizē Skolu atvērto datu hakatonu 2019. Līdz 2019. gada 26. februārim dažādu vecuma grupu skolēni un viņu eksperti – skolotāji, vecāki, draugi –  tiek aicināti pieņemt 24 dienu izaicinājumu, veidojot komandu un piesakoties Latvijas skolu atvērto datu hakatonam 2019. Datu izmantošanas pratība ir nākotnes iespēja radīt inovatīvus un peļņu nesošus produktus vai pakalpojumus. Savlaicīga šādu prasmju apguve var sekmēt datos balstītu risinājumu radīšanu sabiedrībai aktuālām problēmām, kā arī radīt jaunas darba vietas.

Lasīt vairāk un reģistrēties https://lata.org.lv/skolas2019/